Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LR Jauniešu čempionāts 2019
11.08 - 17.08
Drukāt
LR Jauniešu čempionāts 2019
11.08 - 17.08 Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis |
|||||
1.kārta | 2.kārta | 3.kārta | Pusfināls | Fināls | Uzvarētājs |
Teniss Rīgā Biedrība |
|||||
Koroļova P. [1] | |||||
WC 23Bergmane PaulaTennis Pro Academy |
6-1 6-0 |
||||
Koroļova P. [1] | |||||
WC 25Azarova AnnaLiepājas Tenisa sporta skola |
6-0 6-0 |
||||
Azarova A. | |||||
Tenisa Klubs Jelgava |
6-1 6-2 |
||||
Koroļova P. [1] | |||||
Mārupes TS |
6-2 6-2 |
||||
Čapkeviča S. | |||||
7-5 6-7(5) 6-4 |
|||||
Lauva M. [8] | |||||
Q 34 Upeniece Megija |
6-2 7-5 |
||||
Lauva M. [8] | |||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
6-0 6-3 |
||||
Koroļova P. [1] | |||||
Tenisa sporta skola OPEN |
0-6 6-0 6-2 |
||||
Spārniņa L. [4] | |||||
Mārupes TS |
6-0 6-1 |
||||
Spārniņa L. [4] | |||||
Q 41 Krušatina DanielaLiepājas Tenisa sporta skola |
6-0 6-0 |
||||
Krušatina D. | |||||
Q 42 Bērziņa KeisijaTennis Pro Academy |
6-3 6-3 |
||||
Spārniņa L. [4] | |||||
TK Aizkraukle |
6-1 6-0 |
||||
Konovalova D. | |||||
Q 28 Lomovska AnastasijaLiepājas Tenisa sporta skola |
6-2 6-2 |
||||
Bolēvica S. [6] | |||||
Q 32 Sautiņa KristaĀdaži-TC |
6-3 6-4 |
||||
Bolēvica S. [6] | |||||
Event Lab |
6-2 6-3 |
||||
Mārupes TS |
Koroļova P. [1] | ||||
Valeine L. [5] |
6-2 6-1 |
||||
WC 24Tropa Laura |
6-3 6-2 |
||||
Valeine L. [5] | |||||
WC 22Černousova KamillaTenisa skola SPARS |
6-4 7-5 |
||||
Černousova K. | |||||
Q 33 Hamitova Elizabete M.Liepājas Tenisa sporta skola |
6-4 6-0 |
||||
Lačinova A. [3] | |||||
Denisa Pavlova Tenisa skola |
6-4 4-6 6-2 |
||||
Deņisenko J. | |||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
6-0 6-2 |
||||
Lačinova A. [3] | |||||
Tennis Pro Academy |
6-2 6-0 |
||||
Lačinova A. [3] | |||||
Tenisa sporta skola OPEN |
7-6(2) 6-3 |
||||
Zeltiņa B. [2] | |||||
Enri-TK |
5-7 6-4 7-5 |
||||
Puiše D. [7] | |||||
Q 30 Poikāne EvelīnaLiepājas Tenisa sporta skola |
6-1 6-2 |
||||
Puiše D. [7] | |||||
Mārupes TS |
6-4 6-4 |
||||
Kupruka E. | |||||
Tenisa skola SPARS |
6-4 6-1 |
||||
Zeltiņa B. [2] | |||||
Q 26 Arone KetlinaLiepājas Tenisa sporta skola |
6-4 6-7(4) 6-1 |
||||
Feldmane D. | |||||
Mārupes TS |
6-0 6-0 |
||||
Zeltiņa B. [2] | |||||
Tennis Pro Academy |
6-3 7-6(3) |
||||
Zeltiņa B. [2] | |||||
6-2 6-1 |
3.vieta | |
Spārniņa L. [4] | |
Spārniņa L. [4] | |
Lačinova A. [3] |
6-2 6-3 |