Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LR Jauniešu čempionāts 2019
11.08 - 17.08
Dalībnieku saraksts - 32 (20 + 8 Q + 4 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Koroļova Poļina | 2 | 2007 | Teniss Rīgā Biedrība | |
2 | Pamatturnīrs | Zeltiņa Beatrise | 3 | 2007 | ||
3 | Pamatturnīrs | Lačinova Adelina | 4 | 2008 | Tenisa sporta skola OPEN | |
4 | Pamatturnīrs | Spārniņa Laura | 5 | 2007 | Tenisa sporta skola OPEN | |
5 | Pamatturnīrs | Valeine Līva | 6 | 2007 | Mārupes TS | |
6 | Pamatturnīrs | Bolēvica Stefānija | 7 | 2008 | Event Lab | |
7 | Pamatturnīrs | Puiše Daniela | 8 | 2007 | Enri-TK | |
8 | Pamatturnīrs | Lauva Marija | 9 | 2008 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
9 | Pamatturnīrs | Deņisenko Jana | 10 | 2007 | Denisa Pavlova Tenisa skola | |
10 | Pamatturnīrs | Kupruka Elīza | 11 | 2007 | Mārupes TS | |
11 | Pamatturnīrs | Balode Madara | 12 | 2007 | ||
12 | Pamatturnīrs | Belinska Valērija | 13 | 2007 | Tenisa skola SPARS | |
13 | Pamatturnīrs | Panasa Odeta | 14 | 2008 | Tennis Pro Academy | |
14 | Pamatturnīrs | Feldmane Daniela Dārta | 15 | 2007 | Mārupes TS | |
15 | Pamatturnīrs | Visočanska Viktorija | 16 | 2008 | Mārupes TS | |
16 | Pamatturnīrs | Čapkeviča Silvija | 17 | 2007 | Mārupes TS | |
17 | Pamatturnīrs | Tropa Paula | 18 | 2007 | Tenisa Klubs Jelgava | |
18 | Pamatturnīrs | Demčenkova Oļesja | 19 | 2008 | Tennis Pro Academy | |
19 | Pamatturnīrs | Konovalova Digna | 20 | 2007 | TK Aizkraukle | |
20 | Pamatturnīrs | Vaidere Sabīne | 21 | 2008 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
21 | Pamatturnīrs | WC | Černousova Kamilla | 22 | 2008 | Tenisa skola SPARS |
22 | Pamatturnīrs | WC | Bergmane Paula | 23 | 2007 | Tennis Pro Academy |
23 | Pamatturnīrs | WC | Tropa Laura | 24 | 2008 | |
24 | Pamatturnīrs | WC | Azarova Anna | 25 | 2009 | Liepājas Tenisa sporta skola |
1 | Kvalifikācija | Arone Ketlina | 26 | 2007 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
2 | Kvalifikācija | Jansone Rūta | 27 | 2007 | Tenisa sporta skola OPEN | |
3 | Kvalifikācija | Lomovska Anastasija | 28 | 2007 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Kvalifikācija | Grabovska Paula | 29 | 2008 | Enri-TK | |
5 | Kvalifikācija | Poikāne Evelīna | 30 | 2008 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
6 | Kvalifikācija | Sautiņa Krista | 32 | 2008 | Ādaži-TC | |
7 | Kvalifikācija | Hamitova Elizabete Marta | 33 | 2009 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
8 | Kvalifikācija | Upeniece Megija | 34 | 2007 | ||
9 | Kvalifikācija | Sprude Laura Kristiana | 37 | 2008 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
10 | Kvalifikācija | Krušatina Daniela | 41 | 2008 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Kvalifikācija | Bērziņa Keisija | 42 | 2010 | Tennis Pro Academy | |
12 | Kvalifikācija | Kusiņa Simona | 44 | 2008 | Mārupes TS | |
13 | Kvalifikācija | QWC | Krupnova Eleonora | 45 | 2008 | Teniss Rīgā Biedrība |
14 | Kvalifikācija | QWC | Skripka Annete | 48 | 2007 | Liepājas Tenisa sporta skola |
15 | Kvalifikācija | QWC | Aploka Rūta | 50 | 2009 | Cēsu TB |
16 | Kvalifikācija | QWC | Golde Emīlija | 51 | 2008 | |
1 | Rezervē | Zuravlova Ksenija | 55 | 2008 | Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola | |
2 | Rezervē | Guseva Valeria | 60 | 2008 | ||
3 | Rezervē | Jēkabsone Lorette | 61 | 2008 | Bīriņa Tenisa Klubs | |
4 | Rezervē | Pavāre Lība Paula | 65 | 2008 | Mārupes TS | |
Atteicies | Novik Margarita | 35 | 2008 | Denisa Pavlova Tenisa skola | ||
Atteicies | Kļaviņa Laura | 36 | 2008 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Zudāne Anna | 64 | 2009 | Mārupes TS |