SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2019

11.08 - 17.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2019

U12 meitenes LR-1

11.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 11.08.2019 18:53 (piedalījās: K.Sautiņa)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
2Koroļova Poļina [1]
Teniss Rīgā Biedrība
         
  Koroļova P. [1]        
 WC
23Bergmane Paula
Tennis Pro Academy
6-1 6-0
       
    Koroļova P. [1]      
 WC
25AZAROVA ANNA
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
     
  AZAROVA A.        
 
18Tropa Paula
Tenisa Klubs Jelgava
6-1 6-2
     
    Koroļova P. [1]    
 
17Čapkeviča Silvija
Mārupes TS
 
6-2 6-2
   
  Čapkeviča S.      
 
12Balode Madara
7-5 6-7(5) 6-4
   
    Lauva M. [8]    
Q
34 Upeniece Megija
6-2 7-5
   
  Lauva M. [8]      
 
9Lauva Marija [8]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-3
   
    Koroļova P. [1]  
 
5Spārniņa Laura [4]
Tenisa sporta skola OPEN
 
0-6 6-0 6-2
 
  Spārniņa L. [4]    
 
16Visočanska Viktorija
Mārupes TS
6-0 6-1
 
    Spārniņa L. [4]  
Q
41 Krušatina Daniela
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
 
  Krušatina D.    
Q
42 Bērziņa Keisija
Tennis Pro Academy
6-3 6-3
 
    Spārniņa L. [4]  
 
20Konovalova Digna
TK Aizkraukle
 
6-1 6-0
 
  Konovalova D.    
Q
28 Lomovska Anastasija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-2
   
    Bolēvica S. [6]    
Q
32 Sautiņa Krista
Ādaži-TC
6-3 6-4
   
  Bolēvica S. [6]      
 
7Bolēvica Stefānija [6]
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-3
     
 
6Valeine Līva [5]
Mārupes TS
      Koroļova P. [1]
  Valeine L. [5]    
6-2 6-1
 WC
24Tropa Laura
Ādaži-TC
6-3 6-2
     
    Valeine L. [5]    
 WC
22Černousova Kamilla
Tenisa skola SPARS
6-4 7-5
   
  Černousova K.      
Q
33 Hamitova Elizabete M.
Liepājas Tenisa sporta skola
6-4 6-0
   
    Lačinova A. [3]  
 
10Deņisenko Jana
Denisa Pavlova Tenisa skola
 
6-4 4-6 6-2
 
  Deņisenko J.    
 
21Vaidere Sabīne
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-2
 
    Lačinova A. [3]  
 
14Panasa Odeta
Tennis Pro Academy
6-2 6-0
 
  Lačinova A. [3]    
 
4Lačinova Adelina [3]
Tenisa sporta skola OPEN
7-6(2) 6-3
   
      Zeltiņa B. [2]  
 
8Puiše Daniela [7]
Enri-TK
   
5-7 6-4 7-5
 
  Puiše D. [7]      
Q
30 Poikāne Evelīna
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-2
     
    Puiše D. [7]    
 
11Kupruka Elīza
Mārupes TS
6-4 6-4
   
  Kupruka E.      
 
13Belinska Valērija
Tenisa skola SPARS
6-4 6-1
   
    Zeltiņa B. [2]    
Q
26 Arone Ketlina
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-4 6-7(4) 6-1
   
  Feldmane D.      
 
15Feldmane Daniela D.
Mārupes TS
6-0 6-0
     
    Zeltiņa B. [2]      
 
19Demčenkova Oļesja
6-3 7-6(3)
     
  Zeltiņa B. [2]        
 
3Zeltiņa Beatrise [2]
6-2 6-1
       
  3.vieta
Spārniņa L. [4]  
  Spārniņa L. [4]
Lačinova A. [3]
6-2 6-3

LTS sponsori

LTS atbalstītāji