SacensībasSacensību kalendārs

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid 19" globālas pandēmijas apmērus, līdz 9.jūnijam tiek atcelti visi plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Savukārt, ja pēc 9.jūnija  valstī tiks būtiski mīkstināti ārkārtas situācijas ierobežojumi un oficiāli atļauts rīkot sacensības, Latvijas tenisa savienība plāno atsākt turnīrus, sākot ar 12.jūniju. 
Zemāk ir publicēts provizoriskais kalendārs jūnijam un jūlijam. Kalendārs augustam tiks publicēts tad, kad būs zināms lēmums par starptautiskajām sacensībām.

Provizoriskais kalendārs: JŪNIJS    JŪLIJS                                        

 
!!! PIETEIKŠĀNĀS TURNĪRIEM TAGAD CAUR JAUNO SACENSĪBU SISTĒMU, KURĀ JĀIELOGOJAS WWW.LTS.LV !!!
 

Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.

Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.

Reģistrācija turnīriem tagad notiks caur sadaļu Rezultāti, nevis Nolikums, kā bija iepriekš.

Kad esat iegājis savā profilā, augšā pa vidu jāizvēlas sadaļu Sacensības — Labajā malā pēdējā kolonna Rezultāti (Skatīt) --Rezultāti -- Izvēlēties grupu -- kreisajā malā ir sarkana poga - Reģistrēties turnīram.

Cerams, viss izdosies!

Ja rodas aizķeršanās, vai redzat kļūdu/ieteikumus, lūgums rakstīt uz lts@lts.lv, paldies!

p.s. Licences apmaksa pašlaik iespējama tikai ar pārskaitījumu, drīzuma tika atgriezta Payal apmaksa, kā arī iespēja apmaksāt licenci ar bankas karti.

 

 

LR Jauniešu čempionāts 2019

11.08 - 17.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2019

U12 meitenes LR-1

11.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 11.08.2019 18:53 (piedalījās: K.Sautiņa)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
2Koroļova Poļina [1]
Teniss Rīgā Biedrība
         
  Koroļova P. [1]        
 WC
23Bergmane Paula
Tennis Pro Academy
6-1 6-0
       
    Koroļova P. [1]      
 WC
25Azarova Anna
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
     
  Azarova A.        
 
18Tropa Paula
Tenisa Klubs Jelgava
6-1 6-2
     
    Koroļova P. [1]    
 
17Čapkeviča Silvija
Mārupes TS
 
6-2 6-2
   
  Čapkeviča S.      
 
12Balode Madara
7-5 6-7(5) 6-4
   
    Lauva M. [8]    
Q
34 Upeniece Megija
6-2 7-5
   
  Lauva M. [8]      
 
9Lauva Marija [8]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-3
   
    Koroļova P. [1]  
 
5Spārniņa Laura [4]
Tenisa sporta skola OPEN
 
0-6 6-0 6-2
 
  Spārniņa L. [4]    
 
16Visočanska Viktorija
Mārupes TS
6-0 6-1
 
    Spārniņa L. [4]  
Q
41 Krušatina Daniela
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
 
  Krušatina D.    
Q
42 Bērziņa Keisija
Tennis Pro Academy
6-3 6-3
 
    Spārniņa L. [4]  
 
20Konovalova Digna
TK Aizkraukle
 
6-1 6-0
 
  Konovalova D.    
Q
28 Lomovska Anastasija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-2
   
    Bolēvica S. [6]    
Q
32 Sautiņa Krista
Ādaži-TC
6-3 6-4
   
  Bolēvica S. [6]      
 
7Bolēvica Stefānija [6]
Event Lab
6-2 6-3
     
 
6Valeine Līva [5]
Mārupes TS
      Koroļova P. [1]
  Valeine L. [5]    
6-2 6-1
 WC
24Tropa Laura
6-3 6-2
     
    Valeine L. [5]    
 WC
22Černousova Kamilla
Tenisa skola SPARS
6-4 7-5
   
  Černousova K.      
Q
33 Hamitova Elizabete M.
Liepājas Tenisa sporta skola
6-4 6-0
   
    Lačinova A. [3]  
 
10Deņisenko Jana
Denisa Pavlova Tenisa skola
 
6-4 4-6 6-2
 
  Deņisenko J.    
 
21Vaidere Sabīne
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-2
 
    Lačinova A. [3]  
 
14Panasa Odeta
Tennis Pro Academy
6-2 6-0
 
  Lačinova A. [3]    
 
4Lačinova Adelina [3]
Tenisa sporta skola OPEN
7-6(2) 6-3
   
      Zeltiņa B. [2]  
 
8Puiše Daniela [7]
Enri-TK
   
5-7 6-4 7-5
 
  Puiše D. [7]      
Q
30 Poikāne Evelīna
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-2
     
    Puiše D. [7]    
 
11Kupruka Elīza
Mārupes TS
6-4 6-4
   
  Kupruka E.      
 
13Belinska Valērija
Tenisa skola SPARS
6-4 6-1
   
    Zeltiņa B. [2]    
Q
26 Arone Ketlina
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-4 6-7(4) 6-1
   
  Feldmane D.      
 
15Feldmane Daniela D.
Mārupes TS
6-0 6-0
     
    Zeltiņa B. [2]      
 
19Demčenkova Oļesja
Tennis Pro Academy
6-3 7-6(3)
     
  Zeltiņa B. [2]        
 
3Zeltiņa Beatrise [2]
6-2 6-1
       
  3.vieta
Spārniņa L. [4]  
  Spārniņa L. [4]
Lačinova A. [3]
6-2 6-3

LTS sponsori

LTS atbalstītāji