Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
Latvijas čempionāts pieaugušajiem 2016
07.08 - 13.08
Latvijas čempionāts pieaugušajiem 2016
07.08 - 13.08 Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs |
|||||
1.kārta | 2.kārta | 3.kārta | Pusfināls | Fināls | Uzvarētājs |
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs |
|||||
Zahare K. [1] | |||||
6-1 6-0 |
|||||
Straume M. | |||||
7-5 6-1 |
|||||
Straume M. | |||||
Ādaži-TC |
6-1 6-0 |
||||
Straume M. | |||||
WC Bartone Kamilla |
6-7(1) 6-2 6-3 |
||||
Bartone K. | |||||
6-0 6-0 |
|||||
Bartone K. | |||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
6-1 7-5 |
||||
Balmiseva N. [5] | |||||
ACB/VL Tenisa Skola |
4-6 6-2 6-3 |
||||
Vismane D. | |||||
Mārupes TS |
6-4 6-0 |
||||
Runča A. [4] | |||||
Ādaži-TC |
6-0 6-1 |
||||
Runča A. [4] | |||||
Tenisa sporta skola OPEN |
6-3 0-6 6-0 |
||||
Šantare E. | |||||
ACB/VL Tenisa Skola |
6-4 6-1 |
||||
Vismane D. | |||||
Lielupe-TC |
6-2 6-3 |
||||
Vismane D. | |||||
WC 63Čerņecka Alise |
6-1 6-1 |
||||
Vismane D. | |||||
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs |
6-2 6-0 |
||||
Ignatjeva M. | |||||
6-3 6-3 |
|||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
Vismane D. | ||||
Pagraba M. [6] |
6-3 6-2 |
||||
WC 70Stenclava TerēzaTeniss Rīgā Biedrība |
6-2 6-1 |
||||
Tomase E. | |||||
Lawn tennis club |
6-2 6-3 |
||||
Tomase E. | |||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
6-2 6-2 |
||||
Mertena R. [3] | |||||
Event Lab |
6-3 6-0 |
||||
Kuzmina-Rim. I. | |||||
Enri-TK |
6-2 6-1 |
||||
Mertena R. [3] | |||||
WC Oļesova Sonja |
7-5 7-6(5) |
||||
Mertena R. [3] | |||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
6-3 6-0 |
||||
Mertena R. [3] | |||||
Riga Tennis Academy |
6-1 6-2 |
||||
Veinberga G. [7] | |||||
Zauers TK |
6-4 7-5 |
||||
Veinberga G. [7] | |||||
Lielupe-TC |
6-0 6-0 |
||||
Krēsliņa K. | |||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
6-1 6-0 |
||||
Irbe I. | |||||
Ādaži-TC |
6-3 3-6 6-4 |
||||
Irbe I. | |||||
7-5 6-4 |
|||||
Irbe I. | |||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
6-2 6-3 |
||||
Gurecka A. | |||||
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola |
0-6 6-2 6-3 |