Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
Latvijas čempionāts jauniešiem 2016
14.08 - 20.08
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Rutlauka Sabīne | 4 | 2002 | Vārpu Tenisa klubs | |
2 | Pamatturnīrs | Tomase Elza | 5 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
3 | Pamatturnīrs | Vēvere Terēze | 6 | 2002 | Event Lab | |
4 | Pamatturnīrs | Matjunina Amēlija | 7 | 2003 | Zauers TK | |
5 | Pamatturnīrs | Daļecka Dārta | 8 | 2002 | ACB/VL Tenisa Skola | |
6 | Pamatturnīrs | Ozoliņa Anija | 11 | 2003 | Ventspils-TK | |
7 | Pamatturnīrs | Zazdravniha Eva | 12 | 2003 | ||
8 | Pamatturnīrs | Rača Odrija Aleksandra | 13 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
9 | Pamatturnīrs | Vindiga Alise | 15 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
10 | Pamatturnīrs | Gribeļska Dana | 16 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Pamatturnīrs | Kļavinska Elizabete | 17 | 2003 | Mārupes TS | |
12 | Pamatturnīrs | WC | Jociene Veronika | 25 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola |
1 | Kvalifikācija | Šagejeva Jekaterina | 18 | 2002 | Enri-TK | |
2 | Kvalifikācija | Dokukina Arina | 21 | 2003 | LSNT Akadēmija | |
3 | Kvalifikācija | Gavronska Agrita | 22 | 2002 | Mārupes TS | |
4 | Kvalifikācija | Mazūra Anna Selīna | 24 | 2003 | Zauers TK | |
5 | Kvalifikācija | Goldmane Līva | 26 | 2003 | Ādaži-TC | |
6 | Kvalifikācija | Jankova Paula | 28 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
7 | Kvalifikācija | Plīkša Laura | 29 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
8 | Kvalifikācija | LL | Govrova Jelizaveta | 35 | 2002 | Tenisa sporta skola OPEN |
9 | Kvalifikācija | Trastasenkova Arina | 41 | 2003 | NETEN HEART | |
10 | Kvalifikācija | Rižkova Anastasija | 46 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Kvalifikācija | Rozga Inna | 49 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
12 | Kvalifikācija | Vilīte Deina | 50 | 2002 | LSTA-SK | |
13 | Kvalifikācija | Fedorova Anna Marija | 54 | 2002 | Enri-TK | |
14 | Kvalifikācija | Kovalauska Marija | 58 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
15 | Kvalifikācija | Ponatovska Kristina | 62 | 2003 | Zauers TK | |
16 | Kvalifikācija | QWC | Krigere-Krigele Evelīna | 66 | 2003 | Riga Tennis Academy |
1 | Rezervē | Pavloviča Kristine | 73 | 2003 | Zauers TK | |
2 | Rezervē | Baumane Ērika | 82 | 2002 | Enri-TK | |
3 | Rezervē | Zalomajeva Anastasija | 92 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
Atteicies | Barkova Tatiana | 79 | 2003 | NETEN HEART | ||
Atteicies | Kalniņa Letīcija | 69 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola |