Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS Kauss U14 - 1.posms - Lielupe
21.01 - 23.01
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Špaka Patrīcija | 3 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
2 | Pamatturnīrs | Tomase Elza | 6 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
3 | Pamatturnīrs | Rutlauka Sabīne | 8 | 2002 | Vārpu Tenisa klubs | |
4 | Pamatturnīrs | Vēvere Terēze | 9 | 2002 | Event Lab | |
5 | Pamatturnīrs | Vindiga Alise | 10 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
6 | Pamatturnīrs | Matjunina Amēlija | 11 | 2003 | Zauers TK | |
7 | Pamatturnīrs | Zazdravniha Eva | 12 | 2003 | ||
8 | Pamatturnīrs | Gribeļska Dana | 13 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
9 | Pamatturnīrs | Jociene Veronika | 14 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
10 | Pamatturnīrs | Šagejeva Jekaterina | 15 | 2002 | Enri-TK | |
11 | Pamatturnīrs | WC | Gavronska Agrita | 16 | 2002 | Mārupes TS |
12 | Pamatturnīrs | WC | Dokukina Arina | 17 | 2003 | LSNT Akadēmija |
1 | Kvalifikācija | Govrova Jelizaveta | 18 | 2002 | Tenisa sporta skola OPEN | |
2 | Kvalifikācija | Ozoliņa Anija | 21 | 2003 | Ventspils-TK | |
3 | Kvalifikācija | Goldmane Līva | 22 | 2003 | Ādaži-TC | |
4 | Kvalifikācija | Kļavinska Elizabete | 23 | 2003 | Mārupes TS | |
5 | Kvalifikācija | Trama Nikola | 24 | 2002 | Ventspils-TK | |
6 | Kvalifikācija | Plīkša Laura | 25 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
7 | Kvalifikācija | Rozga Inna | 28 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
8 | Kvalifikācija | Sausverde Emīlija | 29 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
9 | Kvalifikācija | Jankova Paula | 31 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
10 | Kvalifikācija | Mazūra Anna Selīna | 32 | 2003 | Zauers TK | |
11 | Kvalifikācija | Ogaņesova Elīna | 34 | 2003 | LSNT Akadēmija | |
12 | Kvalifikācija | Šūpulniece Amēlija | 35 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
13 | Kvalifikācija | QWC | Skābe Karolīna | 36 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola |
14 | Kvalifikācija | QWC | Trastasenkova Arina | 37 | 2003 | NETEN HEART |
15 | Kvalifikācija | QWC | Manovska Sindija | 38 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola |
16 | Kvalifikācija | QWC | Fedorova Anna Marija | 41 | 2002 | Enri-TK |
1 | Rezervē | Laugale Simona | 42 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
2 | Rezervē | Kalniņa Letīcija | 43 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
3 | Rezervē | Priedīte Evelīna | 47 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN | |
4 | Rezervē | Vilīte Deina | 56 | 2002 | LSTA-SK | |
Atteicies | Krigere-Krigele Evelīna | 50 | 2003 | Riga Tennis Academy | ||
Atteicies | Briede Sonora | 49 | 2004 | Ventspils-TK | ||
Atteicies | Uzuliņa Marta | 19 | 2003 | LSTA-SK | ||
Atteicies | Rača Odrija Aleksandra | 20 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Daļecka Dārta | 7 | 2002 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Poļiščuka Stefānija | 5 | 2002 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs |