Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS Kauss U14 - 1.posms - Lielupe
21.01 - 23.01
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Skutels Renards | 4 | 2003 | Daugavpils Individuālo sporta veidu skola | |
2 | Pamatturnīrs | Žukovs Daniils | 5 | 2002 | ||
3 | Pamatturnīrs | Vorobjovs Valerijs | 6 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Pamatturnīrs | Liepiņš Edvards Teodors | 7 | 2003 | ||
5 | Pamatturnīrs | Trifanovs Ivans | 9 | 2002 | Ventspils-TK | |
6 | Pamatturnīrs | Dambekalns Vents | 10 | 2002 | Mārupes TS | |
7 | Pamatturnīrs | Špaks Daniels | 11 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
8 | Pamatturnīrs | Kupičs Ņikita | 12 | 2002 | ||
9 | Pamatturnīrs | Stenders Kārlis | 13 | 2002 | Mārupes TS | |
10 | Pamatturnīrs | Galkins Nikolajs | 14 | 2003 | Tennis Pro Academy | |
11 | Pamatturnīrs | Tions Markuss | 15 | 2002 | Tennis Pro Academy | |
12 | Pamatturnīrs | Snaiders Daniils | 18 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
1 | Kvalifikācija | Kupfers Reinis | 19 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
2 | Kvalifikācija | Auniņš Rūdolfs | 20 | 2003 | Tenisa Klubs Jelgava | |
3 | Kvalifikācija | Vēberis Kārlis | 21 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Kvalifikācija | Rjazanskis Nikita | 23 | 2002 | ACB/VL Tenisa Skola | |
5 | Kvalifikācija | Tens Daniels | 24 | 2005 | ACB/VL Tenisa Skola | |
6 | Kvalifikācija | Šnepsts Edvards | 25 | 2003 | Ādaži-TC | |
7 | Kvalifikācija | Kovaļčuks Deins | 27 | 2003 | NETEN HEART | |
8 | Kvalifikācija | Ugļevs Martins | 28 | 2003 | LSNT Akadēmija | |
9 | Kvalifikācija | Briška Dāvis | 29 | 2003 | Mārupes TS | |
10 | Kvalifikācija | Locs Māris | 31 | 2003 | Daugavpils Individuālo sporta veidu skola | |
11 | Kvalifikācija | Krēgers Kristaps | 32 | 2002 | Tennis Pro Academy | |
12 | Kvalifikācija | Briedis Bruno | 34 | 2004 | Ādaži-TC | |
13 | Kvalifikācija | Šulcs Krišjānis | 36 | 2005 | ACB/VL Tenisa Skola | |
14 | Kvalifikācija | Stabrovskis Dāvids | 40 | 2005 | Tennis Pro Academy | |
15 | Kvalifikācija | Gailis Alberts | 42 | 2003 | Mārupes TS | |
16 | Kvalifikācija | Ošmucnieks Martiņš | 43 | 2003 | ||
1 | Rezervē | Filipenko Ruslans | 47 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
2 | Rezervē | Alksnis Dāvis | 59 | 2002 | Ādaži-TC | |
3 | Rezervē | Egle Ēriks Kārlis | 0 | 2003 | ||
Atteicies | Špaks Dāvids | 17 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Rieksts Renāts | 26 | 2004 |