Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LR Jauniešu čempionāts 2019
11.08 - 17.08
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Šulcs Krišjānis | 2 | 2005 | ACB/VL Tenisa Skola | |
2 | Pamatturnīrs | Tens Daniels | 3 | 2005 | ACB/VL Tenisa Skola | |
3 | Pamatturnīrs | Audriņš Stefans | 4 | 2006 | Zauers TK | |
4 | Pamatturnīrs | Gavrilonoks Nikita | 5 | 2006 | Tenisa skola SPARS | |
5 | Pamatturnīrs | Kazancevs Maksims | 6 | 2006 | Teniss Rīgā Biedrība | |
6 | Pamatturnīrs | Ulmanis Matīss | 7 | 2006 | Tenisa sporta skola OPEN | |
7 | Pamatturnīrs | Adamsons Edmunds | 9 | 2005 | Ādaži-TC | |
8 | Pamatturnīrs | Harjuzovs Georgijs | 12 | 2006 | Ventspils-TK | |
9 | Pamatturnīrs | Kalinins Andrejs | 13 | 2006 | Teniss Rīgā Biedrība | |
10 | Pamatturnīrs | Vārna Didzis | 15 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Pamatturnīrs | WC | Špaks Ričards | 16 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola |
12 | Pamatturnīrs | WC | Priede Tomass | 18 | 2006 | Lielupe-TC |
1 | Kvalifikācija | Kozlovskis Patriks | 19 | 2006 | Centrālais tenisa klubs | |
2 | Kvalifikācija | Spickus Ernests | 24 | 2006 | Ādaži-TC | |
3 | Kvalifikācija | Mežinskis Emīls | 26 | 2006 | Ādaži-TC | |
4 | Kvalifikācija | Kaksītis Derians | 31 | 2006 | Mārupes TS | |
5 | Kvalifikācija | Āķis Davids | 36 | 2006 | Tenisa sporta skola OPEN | |
6 | Kvalifikācija | Rudzītis Normunds | 41 | 2006 | ||
7 | Kvalifikācija | Hubajevs Rodions | 45 | 2006 | Denisa Pavlova Tenisa skola | |
8 | Kvalifikācija | Kubarevs Maksims | 55 | 2006 | Tennis Pro Academy | |
9 | Kvalifikācija | Lasmanis Kristians | 58 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
10 | Kvalifikācija | Splenders Artjoms | 62 | 2006 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Kvalifikācija | Pagrabs Gustavs | 66 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
12 | Kvalifikācija | QWC | Boks Kristers | 74 | 2006 | Liepājas Tenisa sporta skola |
13 | Kvalifikācija | QWC | Poddubnijs Artjoms | 78 | 2006 | Liepājas Tenisa sporta skola |
14 | Kvalifikācija | QWC | Lazdāns Gregors | 98 | 2006 | Liepājas Tenisa sporta skola |
15 | Kvalifikācija | QWC | Ročko Emiļjens | 106 | 2006 | Daugavpils TK |
Atteicies | Dambiņš Gustavs | 29 | 2005 | Tennis Pro Academy | ||
Atteicies | Kuliusas Faustas | 8 | 2005 | Tenisa Klubs Jelgava | ||
Atteicies | Kutuzov Maksim | 49 | 2005 | Lielupe-TC | ||
Atteicies | Gierkens Oskars | 27 | 2005 | Ādaži-TC |