Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS Kauss U18 2.posms - Jelgava
01.02 - 03.02
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Rutlauka Sabīne | 1 | 2002 | Vārpu Tenisa klubs | |
2 | Pamatturnīrs | Vindiga Alise | 4 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
3 | Pamatturnīrs | Gavronska Agrita | 7 | 2002 | Mārupes TS | |
4 | Pamatturnīrs | Šagejeva Jekaterina | 8 | 2002 | Enri-TK | |
5 | Pamatturnīrs | Kļavinska Elizabete | 10 | 2003 | Mārupes TS | |
6 | Pamatturnīrs | Manovska Sindija | 11 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
7 | Pamatturnīrs | Ķīvīte Evelīna | 13 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
8 | Pamatturnīrs | Plīkša Laura | 17 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
9 | Pamatturnīrs | Lisovska Klaudija | 18 | 2001 | ACB/VL Tenisa Skola | |
10 | Pamatturnīrs | Mazūra Anna Selīna | 19 | 2003 | Zauers TK | |
11 | Pamatturnīrs | Ozoliņa Anija | 21 | 2003 | Ventspils-TK | |
12 | Pamatturnīrs | Bļinova Angelīna | 22 | 2004 | Tennis 4 fun | |
1 | Kvalifikācija | Aploka Enija Paula | 24 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
2 | Kvalifikācija | Priedīte Evelīna | 26 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN | |
3 | Kvalifikācija | Skābe Karolīna | 29 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Kvalifikācija | Priedīte Johanna | 30 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
5 | Kvalifikācija | Vorslava Dārta | 31 | 2004 | TK Aizkraukle | |
6 | Kvalifikācija | Burminova Karina | 36 | 2003 | ||
7 | Kvalifikācija | Rača Odrija Aleksandra | 48 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola | |
8 | Kvalifikācija | Sprūde Robina Flēra | 49 | 2001 | Tennis Pro Academy | |
9 | Kvalifikācija | LL | Kovalauska Marija | 61 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola |
10 | Kvalifikācija | Laugale Simona | 175 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
11 | Kvalifikācija | Lūse Jasmīne | 181 | 2006 | Mārupes TS | |
12 | Kvalifikācija | Ozola Laura | 182 | 2006 | ||
13 | Kvalifikācija | Zariņa Sofija | 183 | 2006 | Mārupes TS | |
Atteicies | Šūpulniece Amēlija | 32 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | ||
Atteicies | Konstantinova Deniela | 35 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | ||
Atteicies | Daļecka Dārta | 6 | 2002 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Goldmane Līva | 34 | 2003 | Ādaži-TC | ||
Atteicies | Sausverde Emīlija | 23 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs |