Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LR Jauniešu čempionāts 2018
12.08 - 17.08
Drukāt
LR Jauniešu čempionāts 2018
12.08 - 17.08 Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis |
||||
1.kārta | 2.kārta | Pusfināls | Fināls | Uzvarētājs |
Vārpu Tenisa klubs |
||||
Rutlauka S. [1] | ||||
Q 40 Goldmane LīvaĀdaži-TC |
6-0 6-0 |
|||
Rutlauka S. [1] | ||||
6-0 6-0 |
||||
Ozoliņa A. | ||||
Ventspils-TK |
6-0 6-0 |
|||
Daļecka D. | ||||
Zauers TK |
Daļecka D. | 6-3 6-3 |
||
Daļecka D. | ||||
ACB/VL Tenisa Skola |
6-2 6-0 |
|||
Q Jankova PaulaLiepājas Tenisa sporta skola |
6-0 6-2 |
|||
Kļavinska E. | ||||
Mārupes TS |
6-2 6-2 |
|||
Daļecka D. | ||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
Vindiga A. [2] | 7-6(4) 6-1 |
||
Jociene V. | ||||
Q 44 Rača Odrija A.ACB/VL Tenisa Skola |
7-5 6-4 |
|||
Plīkša L. [4] | ||||
Tenisa Klubs Jelgava |
6-2 6-2 |
|||
Plīkša L. [4] | ||||
ACB/VL Tenisa Skola |
6-0 6-0 |
|||
Enri-TK |
Vindiga A. [2] | 6-3 6-1 |
||
Šagejeva J. | ||||
Q 46 Kalniņa LetīcijaACB/VL Tenisa Skola |
6-1 6-1 |
|||
Event Lab |
3-6 6-3 6-2 |
|||
Vindiga A. [2] | ||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
6-3 6-2 |
3.vieta | |
Rutlauka S. [1] | |
Rutlauka S. [1] | |
Plīkša L. [4] |
6-1 6-1 |
5.vieta | ||
Ozoliņa A. | ||
Kļavinska E. | ||
Kļavinska E. | 6-1 6-0 |
|
Šagejeva J. | ||
Jociene V. |
6-4 6-2 |
|
Šagejeva J. | ||
Šagejeva J. | 6-2 4-6 6-4 |
9.vieta | |||
Goldmane L. | |||
Goldmane L. | |||
Burminova K. | 7-5 6-2 |
||
Jankova P. | |||
Mazūra A. [3] | 6-0 6-1 |
||
Jankova P. | |||
Jankova P. | 6-3 6-3 |
||
Vēvere T. | |||
Rača O. | Vēvere T. | 6-4 6-1 |
|
Rača O. | |||
Arcimovica L. | 6-0 6-0 |
||
Kalniņa L. | 6-0 6-1 |
||
Vēvere T. | |||
Vēvere T. | 6-0 6-2 |