Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LR Jauniešu čempionāts 2018
12.08 - 17.08
Drukāt
LR Jauniešu čempionāts 2018
12.08 - 17.08 Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis |
|||||
1.kārta | 2.kārta | 3.kārta | Pusfināls | Fināls | Uzvarētājs |
Tenisa skola SPARS |
|||||
Gavrilonoks N. [1] | |||||
Teniss Rīgā Biedrība |
6-2 6-1 |
||||
Gavrilonoks N. [1] | |||||
Ādaži-TC |
6-1 6-1 |
||||
Dzirkals R. | |||||
Q 29 Bācis RafaelsDenisa Pavlova Tenisa skola |
5-7 6-3 7-5 |
||||
Gavrilonoks N. [1] | |||||
Q 33 Neimanis RihardsMārupes TS |
6-0 7-5 |
||||
Neimanis R. | |||||
Ādaži-TC |
6-3 6-2 |
||||
Folkheims D. [6] | |||||
Denisa Pavlova Tenisa skola |
6-1 6-2 |
||||
Folkheims D. [6] | |||||
Tennis Pro Academy |
6-3 6-3 |
||||
Gavrilonoks N. [1] | |||||
Zauers TK |
7-6(6) 0-6 7-6(4) |
||||
Audriņš S. [3] | |||||
ACB/VL Tenisa Skola |
6-1 6-2 |
||||
Audriņš S. [3] | |||||
Ādaži-TC |
6-1 6-2 |
||||
Rukmanis R. | |||||
Liepājas Tenisa sporta skola |
7-5 6-3 |
||||
Audriņš S. [3] | |||||
Ādaži-TC |
6-0 6-3 |
||||
Karpovs E. | |||||
Event Lab |
7-6(4) 4-6 6-0 |
||||
Ulmanis M. [8] | |||||
Teniss Rīgā Biedrība |
6-0 6-1 |
||||
Ulmanis M. [8] | |||||
Tenisa sporta skola OPEN |
6-0 6-2 |
||||
Centrālais tenisa klubs |
Gavrilonoks N. [1] | ||||
Kozlovskis P. [7] |
6-4 6-4 |
||||
6-2 6-1 |
|||||
Kozlovskis P. [7] | |||||
Q 31 Kūdriņš Pauls K.Mārupes TS |
6-4 6-1 |
||||
Āķis D. | |||||
Tenisa sporta skola OPEN |
7-6(4) 6-2 |
||||
Priede T. [4] | |||||
Tenisa Klubs Jelgava |
6-0 6-0 |
||||
Silarājs G. | |||||
Mārupes TS |
6-3 2-6 6-1 |
||||
Priede T. [4] | |||||
Q 30 Splenders ArtjomsLiepājas Tenisa sporta skola |
6-1 6-0 |
||||
Priede T. [4] | |||||
Lielupe-TC |
6-0 6-0 |
||||
Kazancevs M. [2] | |||||
Ventspils-TK |
6-1 6-0 |
||||
Harjuzovs G. [5] | |||||
Q 38 Andersons RūdolfsCēsu TB |
6-0 6-0 |
||||
Harjuzovs G. [5] | |||||
Q 43 Krūmiņš KristofersMārupes TS |
6-0 6-1 |
||||
Krūmiņš K. | |||||
Q Sokolovs KirilsTennis Pro Academy |
6-1 7-6(1) |
||||
Kazancevs M. [2] | |||||
Q 41 Aire ArmandsACB/VL Tenisa Skola |
6-1 6-0 |
||||
Aire A. | |||||
Mārupes TS |
0-6 6-4 att. |
||||
Kazancevs M. [2] | |||||
Ādaži-TC |
6-1 6-0 |
||||
Kazancevs M. [2] | |||||
Teniss Rīgā Biedrība |
6-0 6-0 |
3.vieta | |
Audriņš S. [3] | |
Audriņš S. [3] | |
Priede T. [4] |
6-1 6-2 |
5.vieta | ||
Folkheims D. [6] | ||
Ulmanis M. [8] | ||
Ulmanis M. [8] | 6-2 6-1 |
|
Ulmanis M. [8] | ||
Kozlovskis P. [7] |
6-3 6-2 |
|
Harjuzovs G. [5] | ||
Harjuzovs G. [5] | w:o |
9.vieta | |||
Dzirkals R. | |||
Neimanis R. | |||
Neimanis R. | 6-4 7-5 |
||
Karpovs E. | |||
Rukmanis R. | 6-3 6-4 |
||
Karpovs E. | |||
Karpovs E. | 6-2 6-1 |
||
Silarājs G. | |||
Āķis D. | Silarājs G. | 6-3 6-3 |
|
Silarājs G. | |||
Silarājs G. | 6-0 5-7 6-4 |
||
Krūmiņš K. | 6-2 6-3 |
||
Aire A. | |||
Aire A. | 4-6 6-1 6-2 |
17.vieta | ||||
Keršis R. | ||||
Keršis R. | ||||
Bācis R. | 6-0 6-0 |
|||
Keršis R. | ||||
Spickus E. | 6-2 6-0 |
|||
Hubajevs R. | ||||
Hubajevs R. |
6-3 6-2 |
|||
Keršis R. | ||||
Sotikovs A. | Sotikovs A. | 2-6 6-3 6-0 |
||
Sotikovs A. | ||||
Mežinskis E. |
6-1 6-1 |
|||
Mežals D. | 6-1 6-2 |
|||
Kalinins A. | ||||
Kalinins A. |
7-6(4) 6-4 |
|||
Keršis R. | ||||
Rudzītis N. | Rubezis M. | 6-1 6-1 |
||
Rudzītis N. | ||||
Kūdriņš P. |
6-4 6-3 |
|||
Rubezis M. | ||||
Rubezis M. | 6-4 7-6(2) |
|||
Rubezis M. | ||||
Splenders A. |
6-1 6-0 |
|||
Andersons R. | Kaksītis D. | 6-3 6-4 |
||
Andersons R. | ||||
Sokolovs K. |
6-4 6-7(7) 6-1 |
|||
Kaksītis D. | 6-4 6-0 |
|||
Kaksītis D. | ||||
Trapāns N. |
6-1 6-0 |