Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
Rīgas čempionāts / LTS Kauss U14 - 5.posms
06.05 - 08.05
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Vorslava Dārta | 2 | 2004 | TK Aizkraukle | |
2 | Pamatturnīrs | Skābe Karolīna | 3 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
3 | Pamatturnīrs | Sausverde Emīlija | 4 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
4 | Pamatturnīrs | Priedīte Evelīna | 6 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN | |
5 | Pamatturnīrs | Nikolajeva Nikola | 8 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
6 | Pamatturnīrs | Rage Ksenija | 11 | 2006 | Tennis Pro Academy | |
7 | Pamatturnīrs | Ungure-Rogozoveca Patricia | 12 | 2005 | ||
8 | Pamatturnīrs | Černova Aleksa | 17 | 2005 | Tenisa sporta skola OPEN | |
9 | Pamatturnīrs | Konstantinova Deniela | 20 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
10 | Pamatturnīrs | Vēvere Līva | 21 | 2005 | Event Lab | |
11 | Pamatturnīrs | Krancmane Alina | 22 | 2006 | Teniss Rīgā Biedrība | |
12 | Pamatturnīrs | Bulava Anna | 24 | 2005 | Lielupe-TC | |
1 | Kvalifikācija | Baikova Nikole | 25 | 2005 | Enri-TK | |
2 | Kvalifikācija | Zariņa Sofija | 26 | 2006 | Mārupes TS | |
3 | Kvalifikācija | LL | Šcebrina Aleksandra | 28 | 2005 | Tenisa sporta skola OPEN |
4 | Kvalifikācija | Ozola Laura | 33 | 2006 | ||
5 | Kvalifikācija | Koroļova Poļina | 35 | 2007 | Teniss Rīgā Biedrība | |
6 | Kvalifikācija | Šagijeva Īrissa | 36 | 2004 | Tennis Pro Academy | |
7 | Kvalifikācija | Samanoviča Debora | 46 | 2006 | Lielupe-TC | |
8 | Kvalifikācija | Kalniņa Enia | 47 | 2005 | Ādaži-TC | |
9 | Kvalifikācija | Puiše Daniela | 49 | 2007 | Enri-TK | |
10 | Kvalifikācija | Ivanova Elizaveta | 50 | 2006 | Tenisa sporta skola OPEN | |
11 | Kvalifikācija | Gorkuša Katrīna Annija | 55 | 2005 | Vārpu Tenisa klubs | |
12 | Kvalifikācija | Deņisenko Jana | 56 | 2007 | Denisa Pavlova Tenisa skola | |
13 | Kvalifikācija | Filatova Elina | 80 | 2004 | ||
14 | Kvalifikācija | Palanska Elīza | 86 | 2005 | Ādaži-TC | |
Atteicies | Spārniņa Laura | 37 | 2007 | Tenisa sporta skola OPEN | ||
Atteicies | Aploka Enija Paula | 13 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Manovska Sindija | 15 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Kupruka Elīza | 69 | 2007 | Mārupes TS | ||
Atteicies | Šūpulniece Amēlija | 10 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | ||
Atteicies | Legačinskaitė Simona | 68 | 2005 | |||
Atteicies | Denisova Aurelija | 23 | 2005 | NETEN HEART | ||
Atteicies | Babaiceva Jekaterina | 27 | 2005 | NETEN HEART |