Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS kauss U14 - 1.posms
25.01 - 27.01
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Vorslava Dārta | 2 | 2004 | TK Aizkraukle | |
2 | Pamatturnīrs | Manovska Sindija | 3 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
3 | Pamatturnīrs | Ķīvīte Evelīna | 4 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Pamatturnīrs | Bļinova Angelīna | 6 | 2004 | Tennis 4 fun | |
5 | Pamatturnīrs | Sausverde Emīlija | 7 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
6 | Pamatturnīrs | Priedīte Evelīna | 8 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN | |
7 | Pamatturnīrs | Aploka Enija Paula | 9 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
8 | Pamatturnīrs | Priedīte Johanna | 10 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
9 | Pamatturnīrs | Nikolajeva Nikola | 11 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
10 | Pamatturnīrs | Skābe Karolīna | 12 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Pamatturnīrs | Ungure-Rogozoveca Patricia | 13 | 2005 | ||
12 | Pamatturnīrs | WC | Jurkevica Kristiana | 20 | 2004 | |
1 | Kvalifikācija | Vēvere Līva | 15 | 2005 | Event Lab | |
2 | Kvalifikācija | Černova Aleksa | 21 | 2005 | Tenisa sporta skola OPEN | |
3 | Kvalifikācija | Markina Marina | 22 | 2006 | ||
4 | Kvalifikācija | Denisova Aurelija | 23 | 2005 | NETEN HEART | |
5 | Kvalifikācija | Bulava Anna | 25 | 2005 | Lielupe-TC | |
6 | Kvalifikācija | Konstantinova Deniela | 26 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
7 | Kvalifikācija | Krancmane Alina | 27 | 2006 | Teniss Rīgā Biedrība | |
8 | Kvalifikācija | Zariņa Sofija | 28 | 2006 | Mārupes TS | |
9 | Kvalifikācija | Babaiceva Jekaterina | 29 | 2005 | NETEN HEART | |
10 | Kvalifikācija | Ozola Laura | 31 | 2006 | ||
11 | Kvalifikācija | Laugale Agnese | 32 | 2006 | ACB/VL Tenisa Skola | |
12 | Kvalifikācija | Lūse Līva | 36 | 2006 | Enri-TK | |
13 | Kvalifikācija | Lūse Jasmīne | 38 | 2006 | Mārupes TS | |
14 | Kvalifikācija | QWC | Kalniņa Enia | 69 | 2005 | Ādaži-TC |
15 | Kvalifikācija | QWC | Deņisenko Jana | 0 | 2007 | Denisa Pavlova Tenisa skola |
16 | Kvalifikācija | QWC | Zeltiņa Beatrise | 0 | 2007 | |
1 | Rezervē | LL | Samanoviča Debora | 41 | 2006 | Lielupe-TC |
2 | Rezervē | Bārbale Anna | 42 | 2004 | ||
3 | Rezervē | Okropiridze Georgia | 44 | 2006 | Teniss Rīgā Biedrība | |
4 | Rezervē | Lekse Elizabete | 45 | 2005 | Enri-TK | |
5 | Rezervē | Ivanova Elizaveta | 56 | 2006 | Tenisa sporta skola OPEN | |
6 | Rezervē | Gorkuša Katrīna Annija | 57 | 2005 | Vārpu Tenisa klubs | |
7 | Rezervē | Šagijeva Īrissa | 65 | 2004 | Tennis Pro Academy | |
8 | Rezervē | Sibrika Anastasija | 0 | 2005 | Enri-TK | |
9 | Rezervē | Razumovska Diāna | 0 | 2005 | Centrālais tenisa klubs | |
10 | Rezervē | Palanska Elīza | 0 | 2005 | Ādaži-TC | |
11 | Rezervē | Filatova Elina | 0 | 2004 | ||
12 | Rezervē | Masera Marija | 0 | 2005 | Tenisa skola SPARS | |
13 | Rezervē | Koroļova Poļina | 0 | 2007 | Teniss Rīgā Biedrība | |
Atteicies | Spārniņa Laura | 0 | 2007 | Tenisa sporta skola OPEN | ||
Atteicies | Brutāne Elizabete | 0 | 2007 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Rage Ksenija | 14 | 2006 | Tennis Pro Academy | ||
Atteicies | Šūpulniece Amēlija | 1 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | ||
Atteicies | Baikova Nikole | 16 | 2005 | Enri-TK |