SacensībasSacensību kalendārs

Izmaiņas - LTS Kausa U12 8.posms no 25.-27.oktobrim pārcelts uz Aizkraukli!

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2017

13.08 - 19.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U18 meitenes LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 14:47 (piedalījās: Rebeka MERTENA, Elza TOMASE)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
4Mertena Rebeka [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
       
  Mertena R. [1]      
BYE
     
    Mertena R. [1]    
 
18Buka Elīza
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 6-1
   
  Buka E.    
 
13Bukina Anna M.
6-1 7-5
   
    Mertena R. [1]  
 
12Slisane Laura [4]
ACB/VL Tenisa Skola
  Slisane L. [4]
6-1 6-1
 
  Slisane L. [4]  
 
79Ramanauska Dinija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-1
 
     
 
67Švedova Arina
LSNT Akadēmija
6-0 6-2
 
  Golovenkina M.    
 
51Golovenkina Marija
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
6-4 6-2
   
      Mertena R. [1]
 
27Lisovska Klaudija
ACB/VL Tenisa Skola
    Poļiščuka S. [3]
6-3 6-4
  Lisovska K.    
 WC
90Dūšele Betija
Mārupes TS
6-1 6-0
   
    Poļiščuka S. [3]  
 
37Stībele Signija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-0
 
  Poļiščuka S. [3]  
 
11Poļiščuka Stefānija [3]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-1 6-0
 
     
 
25Balmiseva Nika
ACB/VL Tenisa Skola
  Jakovleva A. [2]
6-1 2-6 6-4
 
  Balmiseva N.    
 WC
43Valtere Luīze
Denisa Pavlova Tenisa skola
6-4 6-1
   
       
BYE
6-2 4-6 6-2
   
  Jakovleva A. [2]      
 
8Jakovleva Anna [2]
ACB/VL Tenisa Skola
     
  3.vieta
Slisane L. [4]  
  Jakovleva A. [2]
Jakovleva A. [2]
6-3 6-3
    5.vieta
Buka E.    
  Buka E.  
Golovenkina M.
6-0 6-0
 
    Balmiseva N.
Lisovska K.  
2-6 7-6(2) 6-2
  Balmiseva N.  
Balmiseva N.
6-4 6-4
 
      9.vieta
BYE      
  Bukina A.    
Bukina A.
   
    Bukina A.  
Ramanauska D.
6-1 6-0
 
  Ramanauska D.  
Švedova A.
6-0 6-3
 
    Bukina A.
Dūšele B.   Stībele S.
6-4 6-2
  Stībele S.  
Stībele S.
6-1 6-2
 
     
Valtere L.
6-2 6-4
 
  Valtere L.    
BYE
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji