SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U18 meitenes LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 14:47 (piedalījās: Rebeka MERTENA, Elza TOMASE)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
4Mertena Rebeka [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
       
  Mertena R. [1]      
BYE
     
    Mertena R. [1]    
 
18Buka Elīza
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 6-1
   
  Buka E.    
 
13Bukina Anna M.
6-1 7-5
   
    Mertena R. [1]  
 
12Slisane Laura [4]
ACB/VL Tenisa Skola
  Slisane L. [4]
6-1 6-1
 
  Slisane L. [4]  
 
79Ramanauska Dinija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-1
 
     
 
67Švedova Arina
LSNT Akadēmija
6-0 6-2
 
  Golovenkina M.    
 
51Golovenkina Marija
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
6-4 6-2
   
      Mertena R. [1]
 
27Lisovska Klaudija
ACB/VL Tenisa Skola
    Poļiščuka S. [3]
6-3 6-4
  Lisovska K.    
 WC
90Dūšele Betija
Mārupes TS
6-1 6-0
   
    Poļiščuka S. [3]  
 
37Stībele Signija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-0
 
  Poļiščuka S. [3]  
 
11Poļiščuka Stefānija [3]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-1 6-0
 
     
 
25Balmiseva Nika
ACB/VL Tenisa Skola
  Jakovleva A. [2]
6-1 2-6 6-4
 
  Balmiseva N.    
 WC
43Valtere Luīze
Denisa Pavlova Tenisa skola
6-4 6-1
   
       
BYE
6-2 4-6 6-2
   
  Jakovleva A. [2]      
 
8Jakovleva Anna [2]
ACB/VL Tenisa Skola
     
  3.vieta
Slisane L. [4]  
  Jakovleva A. [2]
Jakovleva A. [2]
6-3 6-3
    5.vieta
Buka E.    
  Buka E.  
Golovenkina M.
6-0 6-0
 
    Balmiseva N.
Lisovska K.  
2-6 7-6(2) 6-2
  Balmiseva N.  
Balmiseva N.
6-4 6-4
 
      9.vieta
BYE      
  Bukina A.    
Bukina A.
   
    Bukina A.  
Ramanauska D.
6-1 6-0
 
  Ramanauska D.  
Švedova A.
6-0 6-3
 
    Bukina A.
Dūšele B.   Stībele S.
6-4 6-2
  Stībele S.  
Stībele S.
6-1 6-2
 
     
Valtere L.
6-2 6-4
 
  Valtere L.    
BYE
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji