SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U16 zēni LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 16:28 (piedalījās: Rebeka MERTENA, Elza TOMASE)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
1Linkuns-Morozovs Daniel [1]
       
  Linkuns-Mor. D. [1]      
 
21Rjazanskis Nikita
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-1
     
    Linkuns-Mor. D. [1]    
 WC
27Stenders Kārlis
Mārupes TS
6-0 6-1
   
  Krauklis K.    
 
12Krauklis Kristaps R.
Ādaži-TC
6-4 6-4
   
    Linkuns-Mor. D. [1]  
 
7Lukjanskis Valentins [3]
  Lukjanskis V. [3]
6-4 6-0
 
  Lukjanskis V. [3]  
 
18Savickis Andris
7-5 7-5
 
     
 WC
23Alksnis Dāvis
Ādaži-TC
6-1 6-1
 
  Trifanovs I.    
 
15Trifanovs Ivans
Ventspils-TK
6-2 6-3
   
      Linkuns-Mor. D. [1]
 
14Grodskis Renārs
Liepājas Tenisa sporta skola
    Grodskis R.
6-1 6-4
  Grodskis R.    
Q
42 Feldmanis Kristiāns
LSTA-SK
6-0 6-2
   
    Grodskis R.  
Q
48 Mouttet Ludoviks
6-2 6-3
 
  Tions M. [4]  
 
11Tions Markuss [4]
Tennis Pro Academy
6-3 6-3
 
     
 
17Šulcs Emīls
ACB/VL Tenisa Skola
  Žukovs D. [2]
6-2 1-6 6-4
 
  Kozlovskis K.    
Q
38 Kozlovskis Kristers
6-3 6-4
   
       
Q
30 Kupičs Ņikita
6-3 6-0
   
  Žukovs D. [2]      
 
6Žukovs Daniils [2]
6-1 6-1
     
  3.vieta
Lukjanskis V. [3]  
  Žukovs D. [2]
Žukovs D. [2]
7-5 6-1
    5.vieta
Krauklis K.    
  Trifanovs I.  
Trifanovs I.
6-4 6-1
 
    Trifanovs I.
Tions M. [4]  
6-4 4-6 6-0
  Tions M. [4]  
Kozlovskis K.
6-1 6-0
 
      9.vieta
Rjazanskis N.      
  Rjazanskis N.    
Stenders K.
6-0 6-2
   
    Savickis A.  
Savickis A.
7-6(4) 6-3
 
  Savickis A.  
Alksnis D.
6-7(5) 6-3 6-3
 
    Savickis A.
Feldmanis K.   Mouttet L.
7-5 6-2
  Mouttet L.  
Mouttet L.
6-0 6-1
 
     
Šulcs E.
2-6 6-1 7-6(4)
 
  Kupičs Ņ.    
Kupičs Ņ.
6-0 6-1
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji