SacensībasSacensību kalendārs

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid 19" globālas pandēmijas apmērus, līdz 9.jūnijam tiek atcelti visi plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Savukārt, ja pēc 9.jūnija  valstī tiks būtiski mīkstināti ārkārtas situācijas ierobežojumi un oficiāli atļauts rīkot sacensības, Latvijas tenisa savienība plāno atsākt turnīrus, sākot ar 12.jūniju. 
Zemāk ir publicēts provizoriskais kalendārs jūnijam un jūlijam. Kalendārs augustam tiks publicēts tad, kad būs zināms lēmums par starptautiskajām sacensībām.

Provizoriskais kalendārs: JŪNIJS    JŪLIJS                                        

 
!!! PIETEIKŠĀNĀS TURNĪRIEM TAGAD CAUR JAUNO SACENSĪBU SISTĒMU, KURĀ JĀIELOGOJAS WWW.LTS.LV !!!
 

Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.

Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.

Reģistrācija turnīriem tagad notiks caur sadaļu Rezultāti, nevis Nolikums, kā bija iepriekš.

Kad esat iegājis savā profilā, augšā pa vidu jāizvēlas sadaļu Sacensības — Labajā malā pēdējā kolonna Rezultāti (Skatīt) --Rezultāti -- Izvēlēties grupu -- kreisajā malā ir sarkana poga - Reģistrēties turnīram.

Cerams, viss izdosies!

Ja rodas aizķeršanās, vai redzat kļūdu/ieteikumus, lūgums rakstīt uz lts@lts.lv, paldies!

p.s. Licences apmaksa pašlaik iespējama tikai ar pārskaitījumu, drīzuma tika atgriezta Payal apmaksa, kā arī iespēja apmaksāt licenci ar bankas karti.

 

 

LR Jauniešu čempionāts 2017

13.08 - 19.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U14 meitenes LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 16:24 (piedalījās: Rebeka MERTENA, Elza TOMASE)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
2Zazdravniha Eva [1]
       
  Zazdravniha E. [1]      
Q
24 Priedīte Johanna
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-3
     
    Šūpulniece A.    
Q
18 Jankova Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
7-6(6) 6-1
   
  Šūpulniece A.    
 
8Šūpulniece Amēlija
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
3-6 6-2 7-5
   
    Šūpulniece A.  
 
5Kļavinska Elizabete [3]
Mārupes TS
  Kargina V.
2-6 6-1 6-4
 
  Kļavinska E. [3]  
Q
14 Mazūra Anna S.
Zauers TK
6-2 6-2
 
     
 WC
15Kargina Valerija M.
Tennis Pro Academy
6-0 6-4
 
  Kargina V.    
 
9Dokukina Arina
LSNT Akadēmija
6-2 6-0
   
      Plīkša L.
 
10Manovska Sindija
ACB/VL Tenisa Skola
    Plīkša L.
6-2 6-2
  Manovska S.    
 WC
16Sausverde Emīlija
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
7-5 7-6(4)
   
    Plīkša L.  
 
12Plīkša Laura
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-0
 
  Plīkša L.  
 
6Vorslava Dārta [4]
TK Aizkraukle
6-1 6-0
 
     
 
7Rača Odrija A.
ACB/VL Tenisa Skola
  Ozoliņa A. [2]
6-2 6-0
 
  Bļinova A.    
Q
13 Bļinova Angelīna
Tennis 4 fun
6-2 4-6 6-3
   
       
 
11Ķīvīte Evelīna
Liepājas Tenisa sporta skola
6-4 7-6(4)
   
  Ozoliņa A. [2]      
 
4Ozoliņa Anija [2]
Ventspils-TK
6-4 6-1
     
  3.vieta
Kargina V.  
  Kargina V.
Ozoliņa A. [2]
6-4 6-0
    5.vieta
Zazdravniha E. [1]    
  Zazdravniha E. [1]  
Kļavinska E. [3]
3-6 6-3 6-1
 
    Zazdravniha E. [1]
Manovska S.  
6-2 6-3
  Bļinova A.  
Bļinova A.
6-3 7-6(4)
 
      9.vieta
Priedīte J.      
  Priedīte J.    
Jankova P.
5-7 6-1 6-4
   
    Dokukina A.  
Mazūra A.
6-2 6-0
 
  Dokukina A.  
Dokukina A.
7-6(1) 6-7(3) 6-3
 
    Dokukina A.
Sausverde E.   Vorslava D. [4]
6-1 6-0
  Vorslava D. [4]  
Vorslava D. [4]
6-4 7-6(3)
 
     
Rača O.
6-3 6-2
 
  Rača O.    
Ķīvīte E.
6-4 Att.
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji