SacensībasSacensību kalendārs

Izmaiņas - LTS Kausa U12 8.posms no 25.-27.oktobrim pārcelts uz Aizkraukli!

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2017

13.08 - 19.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U14 meitenes LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 16:24 (piedalījās: Rebeka MERTENA, Elza TOMASE)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
2Zazdravniha Eva [1]
       
  Zazdravniha E. [1]      
Q
24 Priedīte Johanna
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-3
     
    Šūpulniece A.    
Q
18 Jankova Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
7-6(6) 6-1
   
  Šūpulniece A.    
 
8Šūpulniece Amēlija
Denisa Pavlova Tenisa skola
3-6 6-2 7-5
   
    Šūpulniece A.  
 
5Kļavinska Elizabete [3]
Mārupes TS
  Kargina V.
2-6 6-1 6-4
 
  Kļavinska E. [3]  
Q
14 Mazūra Anna S.
Zauers TK
6-2 6-2
 
     
 WC
15Kargina Valerija M.
Tennis Pro Academy
6-0 6-4
 
  Kargina V.    
 
9Dokukina Arina
LSNT Akadēmija
6-2 6-0
   
      Plīkša L.
 
10Manovska Sindija
ACB/VL Tenisa Skola
    Plīkša L.
6-2 6-2
  Manovska S.    
 WC
16Sausverde Emīlija
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
7-5 7-6(4)
   
    Plīkša L.  
 
12Plīkša Laura
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-0
 
  Plīkša L.  
 
6Vorslava Dārta [4]
TK Aizkraukle
6-1 6-0
 
     
 
7Rača Odrija A.
ACB/VL Tenisa Skola
  Ozoliņa A. [2]
6-2 6-0
 
  Bļinova A.    
Q
13 Bļinova Angelīna
Denisa Pavlova Tenisa skola
6-2 4-6 6-3
   
       
 
11Ķīvīte Evelīna
Liepājas Tenisa sporta skola
6-4 7-6(4)
   
  Ozoliņa A. [2]      
 
4Ozoliņa Anija [2]
Ventspils-TK
6-4 6-1
     
  3.vieta
Kargina V.  
  Kargina V.
Ozoliņa A. [2]
6-4 6-0
    5.vieta
Zazdravniha E. [1]    
  Zazdravniha E. [1]  
Kļavinska E. [3]
3-6 6-3 6-1
 
    Zazdravniha E. [1]
Manovska S.  
6-2 6-3
  Bļinova A.  
Bļinova A.
6-3 7-6(4)
 
      9.vieta
Priedīte J.      
  Priedīte J.    
Jankova P.
5-7 6-1 6-4
   
    Dokukina A.  
Mazūra A.
6-2 6-0
 
  Dokukina A.  
Dokukina A.
7-6(1) 6-7(3) 6-3
 
    Dokukina A.
Sausverde E.   Vorslava D. [4]
6-1 6-0
  Vorslava D. [4]  
Vorslava D. [4]
6-4 7-6(3)
 
     
Rača O.
6-3 6-2
 
  Rača O.    
Ķīvīte E.
6-4 Att.
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji