SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U14 zēni LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 17:01 (piedalījās: Elektroniski)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
1Liepiņš Edvards T. [1]
       
  Liepiņš E. [1]      
Q
58 Chirkaev Andrey
Enri-TK
6-0 6-1
     
    Liepiņš E. [1]    
Q
46 Lobiņš Ernests
6-2 6-0
   
  Šnepsts E.    
 
8Šnepsts Edvards
Ādaži-TC
7-5 7-5
   
    Liepiņš E. [1]  
 
3Skutels Renards [3]
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
  Skutels R. [3]
6-1 6-2
 
  Skutels R. [3]  
 
12Tens Daniels
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-0
 
     
Q
22 Auniņš Rūdolfs
Tenisa Klubs Jelgava
6-4 6-4
 
  Špaks D.    
 
6Špaks Dāvids
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-1
   
      Liepiņš E. [1]
 
7Kupfers Reinis
ACB/VL Tenisa Skola
    Snaiders D. [2]
7-5 6-1
  Kupfers R.    
 WC
14Vēberis Kārlis
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
   
    Kupfers R.  
 
11Tauriņš Kristaps T.
ACB/VL Tenisa Skola
3-6 7-6(1) 6-0
 
  Galkins N. [4]  
 
4Galkins Nikolajs [4]
Tennis Pro Academy
6-1 6-0
 
     
 
9Rieksts Renāts
  Snaiders D. [2]
6-2 6-1
 
  Gailis A.    
Q
44 Gailis Alberts
Mārupes TS
6-4 6-2
   
       
 WC
13Briedis Bruno
Ādaži-TC
6-1 6-0
   
  Snaiders D. [2]      
 
2Snaiders Daniils [2]
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-2
     
  3.vieta
Skutels R. [3]  
  Skutels R. [3]
Kupfers R.
7-5 6-4
    5.vieta
Šnepsts E.    
  Špaks D.  
Špaks D.
7-5 6-1
 
    Galkins N. [4]
Galkins N. [4]  
7-5 6-4
  Galkins N. [4]  
Gailis A.
6-3 6-4
 
      9.vieta
Chirkaev A.      
  Chirkaev A.    
Lobiņš E.
7-5 7-5
   
    Tens D.  
Tens D.
7-6(3) 6-4
 
  Tens D.  
Auniņš R.
6-0 6-1
 
    Tens D.
Vēberis K.   Vēberis K.
6-2 6-1
  Vēberis K.  
Tauriņš K.
6-2 6-4
 
     
Rieksts R.
7-5 6-4
 
  Briedis B.    
Briedis B.
6-3 6-4
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji