SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs

 

 

LR Jauniešu čempionāts 2017

13.08 - 19.08

Dalībnieku saraksts - 32 (20 + 8 Q + 4 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Aploka Enija Paula 2 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
2 Pamatturnīrs Rage Ksenija 3 2006 Tennis Pro Academy
3 Pamatturnīrs Nikolajeva Nikola 4 2005 Teniss Rīgā Biedrība
4 Pamatturnīrs Vēvere Līva 5 2005
5 Pamatturnīrs Baikova Nikole 6 2005 Enri-TK
6 Pamatturnīrs Ungure-Rogozoveca Patricia 7 2005
7 Pamatturnīrs Denisova Aurelija 8 2005 Orange Tennis s/sk
8 Pamatturnīrs Černova Aleksa 9 2005 Tenisa sporta skola OPEN
9 Pamatturnīrs Šcebrina Aleksandra 10 2005 Tenisa sporta skola OPEN
10 Pamatturnīrs Konstantinova Deniela 11 2005 Teniss Rīgā Biedrība
11 Pamatturnīrs Brutāne Elizabete 12 2007 ACB/VL Tenisa Skola
12 Pamatturnīrs Krancmane Alina 13 2006 Teniss Rīgā Biedrība
13 Pamatturnīrs Markina Marina 15 2006
14 Pamatturnīrs Koroļova Poļina 19 2007 Teniss Rīgā Biedrība
15 Pamatturnīrs Laugale Agnese 20 2006 ACB/VL Tenisa Skola
16 Pamatturnīrs Zeltiņa Beatrise 21 2007
17 Pamatturnīrs Valeine Līva 22 2007 Mārupes TS
18 Pamatturnīrs Lūse Līva 24 2006 Enri-TK
19 Pamatturnīrs Ozola Laura 25 2006
20 Pamatturnīrs Babaiceva Jekaterina 26 2005 Orange Tennis s/sk
21 Pamatturnīrs WC Spārniņa Laura 28 2007 Tenisa sporta skola OPEN
22 Pamatturnīrs WC Markeviča Madara 29 2006
23 Pamatturnīrs WC Lūse Jasmīne 30 2006 Mārupes TS
24 Pamatturnīrs WC Vonga Anabella Mei Čeņa 0 2006 Orange Tennis s/sk
1 Kvalifikācija Deņisenko Jana 31 2007 Denisa Pavlova Tenisa skola
2 Kvalifikācija Lagzdiņa Kristiana 32 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
3 Kvalifikācija Samanoviča Debora 35 2006 Lielupe-TC
4 Kvalifikācija Namsone Tīna 37 2005
5 Kvalifikācija Kublinska Džuliana Džeina 39 2006
6 Kvalifikācija Lekse Elizabete 40 2005 Enri-TK
7 Kvalifikācija Bērzupe Beāte 41 2006 Enri-TK
8 Kvalifikācija Ivanova Elizaveta 51 2006 Tenisa sporta skola OPEN
9 Kvalifikācija Vītoliņa Līva 53 2006 TK Aizkraukle
10 Kvalifikācija Belinska Valērija 56 2007 Tenisa skola SPARS
11 Kvalifikācija QWC Bolēvica Stefānija 60 2008 Event Lab
12 Kvalifikācija Gorkuša Katrīna Annija 64 2005 Vārpu Tenisa klubs
13 Kvalifikācija Puiše Daniela 65 2007 Enri-TK
14 Kvalifikācija QWC Tjurina Sofija 0 2006
15 Kvalifikācija QWC Balode Madara 0 2007
16 Kvalifikācija QWC Konovalova Digna 0 2007 TK Aizkraukle
Atteicies Zariņa Sofija 16 2006 Mārupes TS
Atteicies Demchakova Jelizaveta 58 2006 Tennis Pro Academy
Atteicies Zalcmane Evelīna 43 2006 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Kapleite Paula 46 2006 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Kalaža Anna 62 2006 Tenisa Klubs Jelgava
Atteicies Lačinova Adelina 61 2008 Tenisa sporta skola OPEN
Atteicies Kupruka Elīza 52 2007 Mārupes TS

LTS sponsori

LTS atbalstītāji