SacensībasSacensību kalendārs

Izmaiņas - LTS Kausa U12 8.posms no 25.-27.oktobrim pārcelts uz Aizkraukli!

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2017

13.08 - 19.08

Dalībnieku saraksts - 32 (20 + 8 Q + 4 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Rolis Dāvis 1 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
2 Pamatturnīrs Afanasjevs Artjoms 3 2005 Orange Tennis s/sk
3 Pamatturnīrs Dambiņš Gustavs 4 2005 Tennis Pro Academy
4 Pamatturnīrs Rancāns Roberts 5 2005 Mārupes TS
5 Pamatturnīrs Špaks Ričards 6 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
6 Pamatturnīrs Šulcs Krišjānis 7 2005 ACB/VL Tenisa Skola
7 Pamatturnīrs Gavrilonoks Nikita 8 2006
8 Pamatturnīrs Audriņš Stefans 9 2006 Zauers TK
9 Pamatturnīrs Taukačs Aleksandrs 11 2005 ACB/VL Tenisa Skola
10 Pamatturnīrs Gulbis Oskars 12 2005 ACB/VL Tenisa Skola
11 Pamatturnīrs Kazancevs Maksims 13 2006 Teniss Rīgā Biedrība
12 Pamatturnīrs Lasmanis Kristians 14 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
13 Pamatturnīrs Adamsons Edmunds 15 2005 Ādaži-TC
14 Pamatturnīrs Ulmanis Matīss 16 2006 Tenisa sporta skola OPEN
15 Pamatturnīrs Harjuzovs Georgijs 17 2006 Ventspils-TK
16 Pamatturnīrs Vārna Didzis 18 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
17 Pamatturnīrs Folkheims Daņila 19 2007 Teniss Rīgā Biedrība
18 Pamatturnīrs Kozlovskis Patriks 20 2006 Centrālais Tenisa Klubs
19 Pamatturnīrs Āķis Davids 22 2006 Tenisa sporta skola OPEN
20 Pamatturnīrs Pagrabs Gustavs 23 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
21 Pamatturnīrs WC Spickus Ernests 24 2006 Ādaži-TC
22 Pamatturnīrs WC Kalinins Andrejs 25 2006 Teniss Rīgā Biedrība
23 Pamatturnīrs WC Priede Tomass 30 2006 Lielupe-TC
24 Pamatturnīrs WC Sotikovs Aleksandrs 41 2007 Zauers TK
1 Kvalifikācija Gvardeitsev Ivan 26 2006
2 Kvalifikācija Rudzītis Normunds 31 2006
3 Kvalifikācija Karpovs Eduards 33 2007 Ādaži-TC
4 Kvalifikācija Mežinskis Emīls 34 2006 Ādaži-TC
5 Kvalifikācija Kaksītis Derians 38 2006 Mārupes TS
6 Kvalifikācija Keršis Ronaldo 39 2007
7 Kvalifikācija Rubezis Mārtiņš 40 2007 Tenisa Klubs Jelgava
8 Kvalifikācija QWC Kubarevs Maksims 54 2006 ACB/VL Tenisa Skola
9 Kvalifikācija Merzļakovs Ričards 57 2007 Enri-TK
10 Kvalifikācija Silarājs Gustavs 62 2007 Mārupes TS
Atteicies Mežals Dāvis 44 2007 Cēsu TB
Atteicies Tens Daniels 2 2005 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Boks Kristers 43 2006 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Stabrovskis Dāvids 10 2005 Tennis Pro Academy
Atteicies Gierkens Oskars 32 2005 Ādaži-TC

LTS sponsori

LTS atbalstītāji