SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U12 zēni LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 15:19 (piedalījās: Maksims KUBAREVS, Normunds RUDZĪTIS)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
1Rolis Dāvis [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
         
  Rolis D. [1]        
 
15Adamsons Edmunds
Ādaži-TC
6-0 6-1
       
    Rolis D. [1]      
Q
Kaksītis Derians
Mārupes TS
6-2 6-1
     
  Gulbis O.        
 
12Gulbis Oskars
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-0
     
    Rolis D. [1]    
 
22Āķis Davids
Tenisa sporta skola OPEN
 
6-2 6-1
   
  Āķis D.      
Q
Rudzītis Normunds
7-6(5) 6-4
   
    Gavrilonoks N. [7]    
Q
40 Rubezis Mārtiņš
Tenisa Klubs Jelgava
6-0 6-0
   
  Gavrilonoks N. [7]      
 
8Gavrilonoks Nikita [7]
Tenisa skola SPARS
6-0 6-0
   
    Dambiņš G. [3]  
 
4Dambiņš Gustavs [3]
Tennis Pro Academy
 
1-6 6-0 6-3
 
  Dambiņš G. [3]    
 
18Vārna Didzis
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-1
 
    Dambiņš G. [3]  
Q
Gvardeitsev Ivan
6-2 6-0
 
  Mežinskis E.    
Q
Mežinskis Emīls
Ādaži-TC
w:o
 
    Dambiņš G. [3]  
 
23Pagrabs Gustavs
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-0 6-1
 
  Kazancevs M.    
 
13Kazancevs Maksims
Teniss Rīgā Biedrība
6-0 6-1
   
    Kazancevs M.    
 
19Folkheims Daņila
Tennis Pro Academy
7-6(2) 6-3
   
  Audriņš S. [8]      
 
9Audriņš Stefans [8]
Zauers TK
6-0 6-1
     
 
6Špaks Ričards [5]
Liepājas Tenisa sporta skola
      Afanasjevs A. [2]
  Špaks R. [5]    
6-3 6-4
Q
54 Kubarevs Maksims
Tennis Pro Academy
6-1 6-1
     
    Špaks R. [5]    
 
11Taukačs Aleksandrs
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-0
   
  Taukačs A.      
 WC
41Sotikovs Aleksandrs
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-0
   
    Rancāns R. [4]  
 
20Kozlovskis Patriks
Centrālais tenisa klubs
 
6-2 6-0
 
  Kozlovskis P.    
Q
Karpovs Eduards
Ādaži-TC
6-0 6-0
 
    Rancāns R. [4]  
 
16Ulmanis Matīss
Tenisa sporta skola OPEN
6-3 6-0
 
  Rancāns R. [4]    
 
5Rancāns Roberts [4]
Mārupes TS
6-1 6-1
   
      Afanasjevs A. [2]  
 
7Šulcs Krišjānis [6]
ACB/VL Tenisa Skola
   
6-4 6-1
 
  Šulcs K. [6]      
 WC
24Spickus Ernests
Ādaži-TC
6-1 6-1
     
    Šulcs K. [6]    
 WC
30Priede Tomass
Lielupe-TC
6-2 6-2
   
  Priede T.      
 WC
25Kalinins Andrejs
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-0
   
    Afanasjevs A. [2]    
 
14Lasmanis Kristians
Liepājas Tenisa sporta skola
 
7-5 6-0
   
  Lasmanis K.      
Q
Keršis Ronaldo
Teniss Rīgā Biedrība
6-4 7-5
     
    Afanasjevs A. [2]      
 
17Harjuzovs Georgijs
Ventspils-TK
6-0 6-1
     
  Afanasjevs A. [2]        
 
3Afanasjevs Artjoms [2]
Orange Tennis Group
6-0 6-0
       
  3.vieta
Rolis D. [1]  
  Rolis D. [1]
Rancāns R. [4]
6-0 6-0
    5.vieta
Gavrilonoks N. [7]    
  Gavrilonoks N. [7]  
Kazancevs M.
6-2 6-3
 
    Gavrilonoks N. [7]
Špaks R. [5]  
0-6 7-5 6-2
  Špaks R. [5]  
Šulcs K. [6]
6-4 6-1
 
      9.vieta
Gulbis O.      
  Gulbis O.    
Āķis D.
6-0 6-4
   
    Gulbis O.  
Mežinskis E.
6-2 6-3
 
  Audriņš S. [8]  
Audriņš S. [8]
6-0 6-0
 
    Gulbis O.
Taukačs A.   Kozlovskis P.
6-2 6-4
  Kozlovskis P.  
Kozlovskis P.
w:o
 
     
Priede T.
6-1 6-1
 
  Priede T.    
Lasmanis K.
6-1 6-2
   
        17.vieta
         
Adamsons E.        
  Adamsons E.      
Kaksītis D.
6-2 6-2
     
    Adamsons E.    
Rudzītis N.
6-2 7-6(3)
   
  Rubezis M.    
Rubezis M.
6-2 6-2
   
    Adamsons E.  
Vārna D.   Vārna D.
6-0 7-6(4)
 
  Vārna D.  
Gvardeitsev I.
w:o
 
     
Pagrabs G.
6-0 6-0
 
  Folkheims D.    
Folkheims D.
6-4 7-6(6)
   
      Adamsons E.
Kubarevs M.     Ulmanis M.
0-6 6-1 1-1 Att.
  Sotikovs A.    
Sotikovs A.
6-2 6-2
   
    Ulmanis M.  
Karpovs E.
6-1 6-0
 
  Ulmanis M.  
Ulmanis M.
6-1 6-1
 
     
Spickus E.   Keršis R.
6-3 6-2
 
  Spickus E.    
Kalinins A.
3-6 6-3 6-1
   
       
Keršis R.
6-1 6-2
   
  Keršis R.      
Harjuzovs G.
6-4 6-0
     
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji