SacensībasSacensību kalendārs

 

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2017

13.08 - 19.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2017

U12 zēni LR-1

13.08 - 19.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 13.08.2017 15:19 (piedalījās: Maksims KUBAREVS, Normunds RUDZĪTIS)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
1Rolis Dāvis [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
         
  Rolis D. [1]        
 
15Adamsons Edmunds
Ādaži-TC
6-0 6-1
       
    Rolis D. [1]      
Q
Kaksītis Derians
Mārupes TS
6-2 6-1
     
  Gulbis O.        
 
12Gulbis Oskars
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-0
     
    Rolis D. [1]    
 
22Āķis Davids
Tenisa sporta skola OPEN
 
6-2 6-1
   
  Āķis D.      
Q
Rudzītis Normunds
7-6(5) 6-4
   
    Gavrilonoks N. [7]    
Q
40 Rubezis Mārtiņš
Tenisa Klubs Jelgava
6-0 6-0
   
  Gavrilonoks N. [7]      
 
8Gavrilonoks Nikita [7]
Tenisa skola
6-0 6-0
   
    Dambiņš G. [3]  
 
4Dambiņš Gustavs [3]
Tennis Pro Academy
 
1-6 6-0 6-3
 
  Dambiņš G. [3]    
 
18Vārna Didzis
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-1
 
    Dambiņš G. [3]  
Q
Gvardeitsev Ivan
6-2 6-0
 
  Mežinskis E.    
Q
Mežinskis Emīls
Ādaži-TC
w:o
 
    Dambiņš G. [3]  
 
23Pagrabs Gustavs
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-0 6-1
 
  Kazancevs M.    
 
13Kazancevs Maksims
Teniss Rīgā Biedrība
6-0 6-1
   
    Kazancevs M.    
 
19Folkheims Daņila
Tennis Pro Academy
7-6(2) 6-3
   
  Audriņš S. [8]      
 
9Audriņš Stefans [8]
Zauers TK
6-0 6-1
     
 
6Špaks Ričards [5]
Liepājas Tenisa sporta skola
      Afanasjevs A. [2]
  Špaks R. [5]    
6-3 6-4
Q
54 Kubarevs Maksims
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-1
     
    Špaks R. [5]    
 
11Taukačs Aleksandrs
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-0
   
  Taukačs A.      
 WC
41Sotikovs Aleksandrs
Zauers TK
6-2 6-0
   
    Rancāns R. [4]  
 
20Kozlovskis Patriks
 
6-2 6-0
 
  Kozlovskis P.    
Q
Karpovs Eduards
Ādaži-TC
6-0 6-0
 
    Rancāns R. [4]  
 
16Ulmanis Matīss
Tenisa sporta skola OPEN
6-3 6-0
 
  Rancāns R. [4]    
 
5Rancāns Roberts [4]
Mārupes TS
6-1 6-1
   
      Afanasjevs A. [2]  
 
7Šulcs Krišjānis [6]
ACB/VL Tenisa Skola
   
6-4 6-1
 
  Šulcs K. [6]      
 WC
24Spickus Ernests
Ādaži-TC
6-1 6-1
     
    Šulcs K. [6]    
 WC
30Priede Tomass
Lielupe-TC
6-2 6-2
   
  Priede T.      
 WC
25Kalinins Andrejs
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-0
   
    Afanasjevs A. [2]    
 
14Lasmanis Kristians
Liepājas Tenisa sporta skola
 
7-5 6-0
   
  Lasmanis K.      
Q
Keršis Ronaldo
Teniss Rīgā Biedrība
6-4 7-5
     
    Afanasjevs A. [2]      
 
17Harjuzovs Georgijs
Ventspils-TK
6-0 6-1
     
  Afanasjevs A. [2]        
 
3Afanasjevs Artjoms [2]
6-0 6-0
       
  3.vieta
Rolis D. [1]  
  Rolis D. [1]
Rancāns R. [4]
6-0 6-0
    5.vieta
Gavrilonoks N. [7]    
  Gavrilonoks N. [7]  
Kazancevs M.
6-2 6-3
 
    Gavrilonoks N. [7]
Špaks R. [5]  
0-6 7-5 6-2
  Špaks R. [5]  
Šulcs K. [6]
6-4 6-1
 
      9.vieta
Gulbis O.      
  Gulbis O.    
Āķis D.
6-0 6-4
   
    Gulbis O.  
Mežinskis E.
6-2 6-3
 
  Audriņš S. [8]  
Audriņš S. [8]
6-0 6-0
 
    Gulbis O.
Taukačs A.   Kozlovskis P.
6-2 6-4
  Kozlovskis P.  
Kozlovskis P.
w:o
 
     
Priede T.
6-1 6-1
 
  Priede T.    
Lasmanis K.
6-1 6-2
   
        17.vieta
         
Adamsons E.        
  Adamsons E.      
Kaksītis D.
6-2 6-2
     
    Adamsons E.    
Rudzītis N.
6-2 7-6(3)
   
  Rubezis M.    
Rubezis M.
6-2 6-2
   
    Adamsons E.  
Vārna D.   Vārna D.
6-0 7-6(4)
 
  Vārna D.  
Gvardeitsev I.
w:o
 
     
Pagrabs G.
6-0 6-0
 
  Folkheims D.    
Folkheims D.
6-4 7-6(6)
   
      Adamsons E.
Kubarevs M.     Ulmanis M.
0-6 6-1 1-1 Att.
  Sotikovs A.    
Sotikovs A.
6-2 6-2
   
    Ulmanis M.  
Karpovs E.
6-1 6-0
 
  Ulmanis M.  
Ulmanis M.
6-1 6-1
 
     
Spickus E.   Keršis R.
6-3 6-2
 
  Spickus E.    
Kalinins A.
3-6 6-3 6-1
   
       
Keršis R.
6-1 6-2
   
  Keršis R.      
Harjuzovs G.
6-4 6-0
     

LTS sponsori

LTS atbalstītāji