SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

TC Ādaži MINHAUZENA Ziemas kauss

35+ vīrieši SEN-2

20.02 - 21.02

Galvenais tiesnesis: Einārs Jansons

Izloze veikta: 19.02.2016 14:19

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
9Pastors Jurģis [1]
Ādaži-TC
       
  Pastors J. [1]      
 
67Krivosejevs Sergejs
Jūra TK
6-0 6-1
     
    Pastors J. [1]    
 
32Baranovskis Dzintars
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-1 6-0
   
  Baranovskis D.    
 
31Aperāns Vents
4-6 6-3 10-3
   
    Pastors J. [1]  
 
21Sīlītis Māris [4]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
  Punka A.
6-1 6-2
 
  Punka A.  
 
59Punka Andrejs
PTA Tenisa klubs
6-2 6-1
 
     
 
24Bērziņš Ģirts
PTA Tenisa klubs
6-2 6-2
 
  Bērziņš Ģ.    
 WC
63Upmiņš Andris
Ādaži-TC
2-6 6-3 10-7
   
      Pastors J. [1]
 
69Siliņš Valdis
PTA Tenisa klubs
    Upenieks A. [2]
6-2 6-3
  Dzelme M.    
 
37Dzelme Mārtiņš
Ādaži-TC
7-5 6-1
   
    Krastiņš M. [3]  
 
94Andersons Ingus
Cēsu TB
3-6 6-4 10-5
 
  Krastiņš M. [3]  
 WC
19Krastiņš Māris [3]
Ādaži-TC
6-1 6-1
 
     
 
33Krastiņš Jānis
PTA Tenisa klubs
  Upenieks A. [2]
6-7(3) 7-6(2) 10-7
 
  Krastiņš J.    
 
76Ģederts Ģirts
Ādaži-TC
6-2 7-5
   
       
 
57Verbickis Kaspars
Zauers TK
6-1 6-3
   
  Upenieks A. [2]      
 
12Upenieks Ainars [2]
Ādaži-TC
6-1 6-0
     
  3.vieta
Punka A.  
  Punka A.
Krastiņš M. [3]
7-5 6-1
    5.vieta
Baranovskis D.    
  Baranovskis D.  
Bērziņš Ģ.
6-1 6-1
 
    Krastiņš J.
Dzelme M.  
7-5 3-6 10-8
  Krastiņš J.  
Krastiņš J.
6-1 6-1
 
      9.vieta
Krivosejevs S.      
  Aperāns V.    
Aperāns V.
6-1 6-3
   
    Aperāns V.  
Sīlītis M. [4]
6-4 6-7(4) 10-7
 
  Upmiņš A.  
Upmiņš A.
6-2 7-5
 
    Verbickis K.
Siliņš V.   Verbickis K.
7-5 6-4
  Siliņš V.  
Andersons I.
6-1 6-1
 
     
Ģederts Ģ.
7-5 6-2
 
  Verbickis K.    
Verbickis K.
6-3 6-2
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji