SacensībasSacensību kalendārs

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid 19" globālas pandēmijas apmērus, līdz 13.jūlijam tiek atcelti visi plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ņemot vērā ārkārtas situāciju Pasaulē, ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiāli paziņojušas, ka ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 13.jūlijam.

Arī LTS, ievērojot izveidojošos situāciju un starptautisko federāciju noteikto termiņu, atceļ savus organizētos turnīrus līdz 13.jūlijam.

 
 
 

 

 

Drukāt

LTS Kauss U18-4.posms - Jelgava

U18 meitenes LR-2

14.04 - 16.04

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 14.04.2017 11:35 (piedalījās: Švedova A., Mazūra A.)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
8Ignatjeva Margarita [1]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
       
  Ignatjeva M. [1]      
 
37Gavronska Agrita
Mārupes TS
6-0 6-0
     
    Ignatjeva M. [1]    
Q
43 Dokukina Arina
LSNT Akadēmija
w:o
   
  Vēvere T.    
 
22Vēvere Terēze
Event Lab
6-3 6-1
   
    Ignatjeva M. [1]  
 
18Buka Elīza [4]
ACB/VL Tenisa Skola
  Buka E. [4]
7-6(5) 5-7 7-6(3)
 
  Buka E. [4]  
 
30Vindiga Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6-4 7-5
 
     
Q
53 Valtere Luīze
Denisa Pavlova Tenisa skola
6-1 6-1
 
  Valtere L.    
 
27Lisovska Klaudija
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-3
   
      Ignatjeva M. [1]
 
20Rutlauka Sabīne
Vārpu Tenisa klubs
    Bukina A. [3]
6-3 6-4
  Rutlauka S.    
Q
49 Ogaņesova Elīna
LSNT Akadēmija
6-0 6-4
   
    Bukina A. [3]  
 
36Rača Odrija A.
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 2-6 7-5
 
  Bukina A. [3]  
 
11Bukina Anna M. [3]
w:o
 
     
 
23Balmiseva Nika
ACB/VL Tenisa Skola
  Slisane L. [2]
5-3 (att.)
 
  Balmiseva N.    
Q
39 Mazūra Anna S.
Zauers TK
7-5 6-3
   
       
 
35Jociene Veronika
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-2
   
  Slisane L. [2]      
 
10Slisane Laura [2]
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-1
     
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji