SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Pieaugušo čempionāts 2017

05.08 - 11.08

Drukāt

LR Pieaugušo čempionāts 2017

P sievietes LR-1

05.08 - 11.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 14.08.2017 09:00

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
7Mertena Rebeka [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
         
  Mertena R. [1]        
BYE
       
    Mertena R. [1]      
 
Rižkova Anastasija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-3 6-2
     
  Kirilovska V.        
 
47Kirilovska Vlada
Enri-TK
6-1 6-0
     
    Mertena R. [1]    
 
26Slisane Laura
ACB/VL Tenisa Skola
 
6-1 7-5
   
  Špaka P.      
 
51Špaka Patrīcija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-0
   
    Špaka P.    
 
20Bukina Anna M.
6-2 6-1
   
  Bukina A.      
 
15Ignatjeva Margarita [6]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-2 6-2
   
    Mertena R. [1]  
 
10Pagraba Marta [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-1 6-4
 
  Pagraba M. [3]    
BYE
 
    Pagraba M. [3]  
 
24Krēsliņa Katrīna
Lielupe-TC
6-1 6-2
 
  Uzuliņa M.    
 
72Uzuliņa Marta
LSTA-SK
w:o
 
    Tomase E. [7]  
 
Govrova Jelizaveta
Tenisa sporta skola OPEN
 
6-0 6-3
 
  Govrova J.    
 
Kalēja Evita
6-1 6-0
   
    Tomase E. [7]    
 
39Dūšele Betija
Mārupes TS
6-1 6-1
   
  Tomase E. [7]      
 
16Tomase Elza [7]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-0
     
 
14Stībele Signija [5]
Liepājas Tenisa sporta skola
      Straume M.
  Runča A.    
6-3 6-4
 
28Runča Adrija
Mārupes TS
7-5 6-1
     
    Straume M.    
 WC
Mazūra Anna S.
Zauers TK
6-2 6-2
   
  Straume M.      
 
23Straume Madara
w:o
   
    Straume M.  
 
56Poļiščuka Stefānija
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
 
6-1 6-3
 
  Poļiščuka S.    
 
Lisovska Klaudija
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-3
 
    Poļiščuka S.  
 
Vindiga Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6-3 6-1
 
  Veinberga G. [4]    
 
11Veinberga Greta [4]
Riga Tennis Academy
6-0 6-0
   
      Straume M.  
 
18Buka Elīza [8]
ACB/VL Tenisa Skola
   
6-0 6-0
 
  Buka E. [8]      
 
70Jociene Veronika
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-3
     
    Buka E. [8]    
 
Valtere Luīze
Denisa Pavlova Tenisa skola
6-1 6-1
   
  Valtere L.      
 
Jankova Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
6-3 6-4
   
    Zahare K. [2]    
 
Sprice Anete
Mārupes TS
 
6-1 6-0
   
  Zīverte E.      
 
Zīverte Elīna
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-2
     
    Zahare K. [2]      
BYE
6-0 6-1
     
  Zahare K. [2]        
 
9Zahare Kristiāna L. [2]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
       

LTS sponsori

LTS atbalstītāji