SacensībasSacensību kalendārs

 

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LTS kauss Open 2.posms - Ādaži

02.04 - 04.04

Drukāt

LTS kauss Open 2.posms - Ādaži

P vīrieši LR-2

02.04 - 04.04

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 01.04.2016 14:27 (piedalījās: Elektroniski)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
11Stabiņš Krišjānis [1]
Tennis Pro Academy
         
  Stabiņš K. [1]        
BYE
       
    Stabiņš K. [1]      
 
50Viškers Hardijs
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-0 6-0
     
  Viškers H.        
 
64Ikaunieks Raivis
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 4-6 6-2
     
    Stabiņš K. [1]    
 
109Jakovlevs Justs
Tenisa Klubs Jelgava
 
6-2 6-1
   
  Jakovlevs J.      
 
76Krastiņš Jānis
PTA Tenisa klubs
6-2 6-3
   
    Rolis T. [6]    
 
Ločmelis Māris
ACB/VL Tenisa Skola
4-6 6-3 6-4
   
  Rolis T. [6]      
 
33Rolis Toms [6]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-7(2) 6-3
   
    Stabiņš K. [1]  
 
20Valuškins Robijs [3]
Bīriņa Tenisa Klubs
 
3-6 6-4 6-3
 
  Valeinis E.    
 
58Valeinis Egils
Latvijas Ārstu TS
6-2 6-1
 
    Rauza E.  
 
75Sīlītis Māris
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
w:o
 
  Rauza E.    
 
48Rauza Edgars
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-1
 
    Gudiņš A. [7]  
 
Vrobļevskis Veins
LSTA-SK
 
6-1 6-0
 
  Grīnvalds R.    
 
93Grīnvalds Roberts
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-1
   
    Gudiņš A. [7]    
 
103Bērziņš Ģirts
PTA Tenisa klubs
6-1 6-4
   
  Gudiņš A. [7]      
 
38Gudiņš Andris [7]
Mārupes TS
6-1 6-0
     
 
40Lukstiņš Gustavs [8]
ACB/VL Tenisa Skola
      Stabiņš K. [1]
  Lukstiņš G. [8]    
6-2 6-2
 
Auslands Jānis
LSNT Akadēmija
6-0 6-1
     
    Lukstiņš G. [8]    
 
Ulmanis Rūdolfs
6-1 6-3
   
  Mednis K.      
 
105Mednis Kristaps
Tenisa Klubs Jelgava
6-7(6) 6-3 6-3
   
    Lukstiņš G. [8]  
 
Segliņš Dainis
Zemgale V-SK
 
6-2 6-0
 
  Segliņš D.    
 
Punka Andrejs
PTA Tenisa klubs
6-4 6-3
 
    Sutris T. [4]  
 
200Buzijans Norberts
7-6(4) 6-0
 
  Sutris T. [4]    
 
22Sutris Toms [4]
Tenisa Klubs Jelgava
6-0 5-7 6-2
   
      Lukstiņš G. [8]  
 
32Breicis Rihards [5]
Avoti-GTK
   
6-1 6-2
 
  Breicis R. [5]      
 WC
Krauklis Kristaps R.
Ādaži-TC
6-1 6-1
     
    Breicis R. [5]    
 WC
Kulbergs Kaspars
Mārupes TS
7-6(1) 6-2
   
  Kulbergs K.      
 
62Kalniņš Kārlis
Ādaži-TC
6-2 6-4
   
    Vītols D. [2]    
 WC
Frīzendorfs Edijs
Ventspils-TK
 
6-4 6-4
   
  Pukše T.      
 
Pukše Teodors
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-1
     
    Vītols D. [2]      
BYE
6-2 6-1
     
  Vītols D. [2]        
 
19Vītols Dāvis [2]
Tennis Pro Academy
       
  3.vieta
Gudiņš A. [7]  
  Gudiņš A. [7]
Vītols D. [2]
netika izspēlēts

LTS sponsori

LTS atbalstītāji