SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LTS kauss Open 2.posms - Ādaži

02.04 - 04.04

Dalībnieku saraksts - 32 (28 + 4 WC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Stabiņš Krišjānis 11 1989 Tennis Pro Academy
2 Pamatturnīrs Vītols Dāvis 19 1991 Tennis Pro Academy
3 Pamatturnīrs Valuškins Robijs 20 1984 Bīriņa Tenisa Klubs
4 Pamatturnīrs Sutris Toms 22 1998 Tenisa Klubs Jelgava
5 Pamatturnīrs Breicis Rihards 32 1996 Avoti-GTK
6 Pamatturnīrs Rolis Toms 33 1998 Liepājas Tenisa sporta skola
7 Pamatturnīrs Gudiņš Andris 38 1998 Mārupes TS
8 Pamatturnīrs Lukstiņš Gustavs 40 1998 ACB/VL Tenisa Skola
9 Pamatturnīrs Rauza Edgars 48 1989 Teniss Rīgā Biedrība
10 Pamatturnīrs Viškers Hardijs 50 1980 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
11 Pamatturnīrs Valeinis Egils 58 1968 Latvijas Ārstu TS
12 Pamatturnīrs Kalniņš Kārlis 62 1993 Ādaži-TC
13 Pamatturnīrs Ikaunieks Raivis 64 1983 ACB/VL Tenisa Skola
14 Pamatturnīrs Sīlītis Māris 75 1977 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
15 Pamatturnīrs Krastiņš Jānis 76 1979 PTA Tenisa klubs
16 Pamatturnīrs Grīnvalds Roberts 93 1999 ACB/VL Tenisa Skola
17 Pamatturnīrs Bērziņš Ģirts 103 1972 PTA Tenisa klubs
18 Pamatturnīrs Mednis Kristaps 105 1993 Tenisa Klubs Jelgava
19 Pamatturnīrs Jakovlevs Justs 109 1999 Tenisa Klubs Jelgava
20 Pamatturnīrs Buzijans Norberts 200 1998
21 Pamatturnīrs Punka Andrejs 0 1970 PTA Tenisa klubs
22 Pamatturnīrs Ulmanis Rūdolfs 0 2000
23 Pamatturnīrs Ločmelis Māris 0 1977 ACB/VL Tenisa Skola
24 Pamatturnīrs Vrobļevskis Veins 0 2001 LSTA-SK
25 Pamatturnīrs Pukše Teodors 0 2000 ACB/VL Tenisa Skola
26 Pamatturnīrs Auslands Jānis 0 2000 LSNT Akadēmija
27 Pamatturnīrs WC Krauklis Kristaps Rūdolfs 0 2001 Ādaži-TC
28 Pamatturnīrs Segliņš Dainis 0 1985 Zemgale V-SK
29 Pamatturnīrs WC Frīzendorfs Edijs 0 1989 Ventspils-TK
30 Pamatturnīrs WC Kulbergs Kaspars 0 1973 Mārupes TS
Atteicies Šingarjovs Vladislavs 30 2001 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
Atteicies Čapkevičs Valters 0 2000 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Šteinhards Matīss 120 1999 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Andersons Eduards 160 1966 Anatta-TK
Atteicies Andersons Maksimilians Niklass 44 1999 Anatta-TK
Atteicies Vansovičs Gints 43 1986

LTS sponsori

LTS atbalstītāji