SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LTS kauss Open 2.posms - Ādaži

P vīrieši LR-2

02.04 - 04.04

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 01.04.2016 14:27 (piedalījās: Elektroniski)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
11Stabiņš Krišjānis [1]
         
  Stabiņš K. [1]        
BYE
       
    Stabiņš K. [1]      
 
50Viškers Hardijs
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-0 6-0
     
  Viškers H.        
 
64Ikaunieks Raivis
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 4-6 6-2
     
    Stabiņš K. [1]    
 
109Jakovlevs Justs
Tenisa sporta skola OPEN
 
6-2 6-1
   
  Jakovlevs J.      
 
76Krastiņš Jānis
PTA Tenisa klubs
6-2 6-3
   
    Rolis T. [6]    
 
Ločmelis Māris
ACB/VL Tenisa Skola
4-6 6-3 6-4
   
  Rolis T. [6]      
 
33Rolis Toms [6]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-7(2) 6-3
   
    Stabiņš K. [1]  
 
20Valuškins Robijs [3]
Bīriņa Tenisa Klubs
 
3-6 6-4 6-3
 
  Valeinis E.    
 
58Valeinis Egils
Latvijas Ārstu TS
6-2 6-1
 
    Rauza E.  
 
75Sīlītis Māris
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
w:o
 
  Rauza E.    
 
48Rauza Edgars
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-1
 
    Gudiņš A. [7]  
 
Vrobļevskis Veins
LSTA-SK
 
6-1 6-0
 
  Grīnvalds R.    
 
93Grīnvalds Roberts
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-1
   
    Gudiņš A. [7]    
 
103Bērziņš Ģirts
PTA Tenisa klubs
6-1 6-4
   
  Gudiņš A. [7]      
 
38Gudiņš Andris [7]
Mārupes TS
6-1 6-0
     
 
40Lukstiņš Gustavs [8]
ACB/VL Tenisa Skola
      Stabiņš K. [1]
  Lukstiņš G. [8]    
6-2 6-2
 
Auslands Jānis
LSNT Akadēmija
6-0 6-1
     
    Lukstiņš G. [8]    
 
Ulmanis Rūdolfs
6-1 6-3
   
  Mednis K.      
 
105Mednis Kristaps
Tenisa Klubs Jelgava
6-7(6) 6-3 6-3
   
    Lukstiņš G. [8]  
 
Segliņš Dainis
Zemgale V-SK
 
6-2 6-0
 
  Segliņš D.    
 
Punka Andrejs
PTA Tenisa klubs
6-4 6-3
 
    Sutris T. [4]  
 
200Buzijans Norberts
7-6(4) 6-0
 
  Sutris T. [4]    
 
22Sutris Toms [4]
Tenisa Klubs Jelgava
6-0 5-7 6-2
   
      Lukstiņš G. [8]  
 
32Breicis Rihards [5]
Avoti-GTK
   
6-1 6-2
 
  Breicis R. [5]      
 WC
Krauklis Kristaps R.
Ādaži-TC
6-1 6-1
     
    Breicis R. [5]    
 WC
Kulbergs Kaspars
Mārupes TS
7-6(1) 6-2
   
  Kulbergs K.      
 
62Kalniņš Kārlis
Ādaži-TC
6-2 6-4
   
    Vītols D. [2]    
 WC
Frīzendorfs Edijs
Ventspils-TK
 
6-4 6-4
   
  Pukše T.      
 
Pukše Teodors
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-1
     
    Vītols D. [2]      
BYE
6-2 6-1
     
  Vītols D. [2]        
 
19Vītols Dāvis [2]
Tennis Pro Academy
       
  3.vieta
Gudiņš A. [7]  
  Gudiņš A. [7]
Vītols D. [2]
netika izspēlēts
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji