SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs

 

 

LTS Kauss U18-1.posms - Jelgava

20.01 - 22.01

Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Ignatjeva Margarita 8 2001 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
2 Pamatturnīrs Slisane Laura 12 2001 ACB/VL Tenisa Skola
3 Pamatturnīrs Buka Elīza 14 1999 ACB/VL Tenisa Skola
4 Pamatturnīrs Tomase Elza 16 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
5 Pamatturnīrs Poļiščuka Stefānija 17 2002 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6 Pamatturnīrs Rutlauka Sabīne 21 2002 Vārpu Tenisa klubs
7 Pamatturnīrs Balmiseva Nika 22 2001 ACB/VL Tenisa Skola
8 Pamatturnīrs Daļecka Dārta 23 2002 ACB/VL Tenisa Skola
9 Pamatturnīrs Matjunina Amēlija 26 2003
10 Pamatturnīrs Šagejeva Jekaterina 27 2002 Enri-TK
11 Pamatturnīrs Graudina Rebeka 28 2000 Tennis Pro Academy
12 Pamatturnīrs WC Rača Odrija Aleksandra 37 2003 ACB/VL Tenisa Skola
1 Kvalifikācija Lisovska Klaudija 29 2001 ACB/VL Tenisa Skola
2 Kvalifikācija Vindiga Alise 30 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
3 Kvalifikācija Gavronska Agrita 34 2002 Mārupes TS
4 Kvalifikācija Mazūra Anna Selīna 44 2003 Zauers TK
5 Kvalifikācija Ogaņesova Elīna 47 2003 LSNT Akadēmija
6 Kvalifikācija Valtere Luīze 55 2000 Denisa Pavlova Tenisa skola
7 Kvalifikācija Fedorova Anna Marija 69 2002 Enri-TK
8 Kvalifikācija Dūšele Betija 74 1999 Mārupes TS
9 Kvalifikācija Švedova Arina 82 2000 LSNT Akadēmija
Atteicies Iesalniece Paula 71 2001 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Špaka Patrīcija 13 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Dokukina Arina 41 2003 LSNT Akadēmija
Atteicies Vēvere Terēze 20 2002
Atteicies Upeniece Guntra 43 2000 Ādaži-TC
Atteicies Trastasenkova Arina 52 2003 Orange Tennis s/sk
Atteicies Jociene Veronika 35 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Grundule Alise 33 2001 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Jankova Paula 46 2003 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Burminova Karina 90 2003
Atteicies Maslova Darja 45 2001 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Jakovleva Anna 6 2001 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Reinbringa Nikola 60 2001 Orange Tennis s/sk

LTS sponsori

LTS atbalstītāji