Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
LTS Kauss U18-1.posms - Jelgava
20.01 - 22.01
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Ignatjeva Margarita | 8 | 2001 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
2 | Pamatturnīrs | Slisane Laura | 12 | 2001 | ACB/VL Tenisa Skola | |
3 | Pamatturnīrs | Buka Elīza | 14 | 1999 | ACB/VL Tenisa Skola | |
4 | Pamatturnīrs | Tomase Elza | 16 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
5 | Pamatturnīrs | Poļiščuka Stefānija | 17 | 2002 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
6 | Pamatturnīrs | Rutlauka Sabīne | 21 | 2002 | Vārpu Tenisa klubs | |
7 | Pamatturnīrs | Balmiseva Nika | 22 | 2001 | ACB/VL Tenisa Skola | |
8 | Pamatturnīrs | Daļecka Dārta | 23 | 2002 | ACB/VL Tenisa Skola | |
9 | Pamatturnīrs | Matjunina Amēlija | 26 | 2003 | Zauers TK | |
10 | Pamatturnīrs | Šagejeva Jekaterina | 27 | 2002 | Enri-TK | |
11 | Pamatturnīrs | Graudina Rebeka | 28 | 2000 | Tennis Pro Academy | |
12 | Pamatturnīrs | WC | Rača Odrija Aleksandra | 37 | 2003 | ACB/VL Tenisa Skola |
1 | Kvalifikācija | Lisovska Klaudija | 29 | 2001 | ACB/VL Tenisa Skola | |
2 | Kvalifikācija | Vindiga Alise | 30 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
3 | Kvalifikācija | Gavronska Agrita | 34 | 2002 | Mārupes TS | |
4 | Kvalifikācija | Mazūra Anna Selīna | 44 | 2003 | Zauers TK | |
5 | Kvalifikācija | Ogaņesova Elīna | 47 | 2003 | LSNT Akadēmija | |
6 | Kvalifikācija | Valtere Luīze | 55 | 2000 | Denisa Pavlova Tenisa skola | |
7 | Kvalifikācija | Fedorova Anna Marija | 69 | 2002 | Enri-TK | |
8 | Kvalifikācija | Dūšele Betija | 74 | 1999 | Mārupes TS | |
9 | Kvalifikācija | Švedova Arina | 82 | 2000 | LSNT Akadēmija | |
Atteicies | Iesalniece Paula | 71 | 2001 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Špaka Patrīcija | 13 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Dokukina Arina | 41 | 2003 | LSNT Akadēmija | ||
Atteicies | Vēvere Terēze | 20 | 2002 | Event Lab | ||
Atteicies | Upeniece Guntra | 43 | 2000 | Ādaži-TC | ||
Atteicies | Trastasenkova Arina | 52 | 2003 | NETEN HEART | ||
Atteicies | Jociene Veronika | 35 | 2002 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Grundule Alise | 33 | 2001 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Jankova Paula | 46 | 2003 | Liepājas Tenisa sporta skola | ||
Atteicies | Burminova Karina | 90 | 2003 | |||
Atteicies | Maslova Darja | 45 | 2001 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Jakovleva Anna | 6 | 2001 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Reinbringa Nikola | 60 | 2001 | NETEN HEART |