SacensībasSacensību kalendārs

 

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LTS Kauss Open 6.posms

01.12 - 03.12

Drukāt

LTS Kauss Open 6.posms

P vīrieši LR-2

01.12 - 03.12

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 30.11.2016 14:01 (piedalījās: Elektroniski)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
9Podžus Jānis [1]
Tenisa Klubs Jelgava
         
  Podžus J. [1]        
BYE
       
    Podžus J. [1]      
 
25Punka Andrejs
PTA Tenisa klubs
6-0 6-1
     
  Punka A.        
BYE
     
    Podžus J. [1]    
 
122Pušmucāns Patriks
ACB/VL Tenisa Skola
 
6-1 6-2
   
  Pušmucāns P.      
BYE
   
    Valeinis E. [6]    
BYE
6-3 6-0
   
  Valeinis E. [6]      
 
19Valeinis Egils [6]
Latvijas Ārstu TS
   
    Podžus J. [1]  
 
13Jakovlevs Justs [3]
Tenisa Klubs Jelgava
 
6-2 6-0
 
  Jakovlevs J. [3]    
BYE
 
    Jakovlevs J. [3]  
 
Savickis Andris
6-1 6-2
 
  Savickis A.    
 
Norietis Rolands
6-1 6-4
 
    Jakovlevs J. [3]  
 
78Ulmanis Rūdolfs
 
6-1 6-0
 
  Ulmanis R.    
 
53Melnacis Jevgēnijs
6-3 6-3
   
    Smits A. [7]    
BYE
7-5 3-6 6-2
   
  Smits A. [7]      
 
20Smits Ainars [7]
Zauers TK
     
 
18Mednis Kristaps [5]
Tenisa Klubs Jelgava
      Podžus J. [1]
  Mednis K. [5]    
6-2 6-0
BYE
     
    Mednis K. [5]    
 
69Kulbergs Kaspars
Mārupes TS
6-3 6-3
   
  Krastiņš J.      
 WC
31Krastiņš Jānis
PTA Tenisa klubs
6-7(4) 7-6(5) 7-6(7)
   
    Pukše T.  
 
29Segliņš Dainis
Zemgale V-SK
 
6-4 6-2
 
  Pukše T.    
 
59Pukše Teodors
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-3
 
    Pukše T.  
BYE
6-3 6-3
 
  Viškers H. [4]    
 
16Viškers Hardijs [4]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
   
      Pukše T.  
 
21Rolis Toms [8]
Liepājas Tenisa sporta skola
   
6-3 1-6 6-0
 
  Rolis T. [8]      
BYE
     
    Rolis T. [8]    
 
22Šteinhards Matīss
Liepājas Tenisa sporta skola
6-3 6-0
   
  Šteinhards M.      
BYE
   
    Ozoliņš K.    
 
117Ozoliņš Kārlis
ACB/VL Tenisa Skola
 
6-4 6-4
   
  Ozoliņš K.      
 
62Čapkevičs Valters
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-2
     
    Ozoliņš K.      
BYE
6-0 6-4
     
  Sutris T. [2]        
 WC
11Sutris Toms [2]
Tenisa Klubs Jelgava
       

LTS sponsori

LTS atbalstītāji