SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

Latvijas čempionāts jauniešiem 2016

14.08 - 20.08

Drukāt

Latvijas čempionāts jauniešiem 2016

U18 meitenes LR-1

14.08 - 20.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 13.08.2016 14:57 (piedalījās: elektroniski)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
4Mertena Rebeka [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
       
  Mertena R. [1]      
 
20Oļesova Sonja
6-1 6-0
     
    Mertena R. [1]    
 
26Uzuliņa Marta
LSTA-SK
4-6 7-6(4) 6-3
   
  Slisane L.    
 
14Slisane Laura
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-0
   
    Mertena R. [1]  
 
6Jakovleva Anna [3]
ACB/VL Tenisa Skola
  Jakovleva A. [3]
6-1 7-5
 
  Jakovleva A. [3]  
 
81Golovenkina Marija
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
6-0 6-1
 
     
 
70Jakovleva Jelizaveta
Lielupe-TC
6-2 6-1
 
  Pagraba M.    
 
18Pagraba Marta
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-1
   
      Mertena R. [1]
 
19Buka Elīza
ACB/VL Tenisa Skola
    Čerņecka A. [2]
2-6 6-3 3-1 att.
  Buka E.    
 
62Frickausa Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-4
   
    Buka E.  
 
58Jakovleva Aleksandra
Lielupe-TC
7-6(2) 6-2
 
  Bukina A. [4]  
 
8Bukina Anna M. [4]
6-4 6-0
 
     
 
10Zahare Kristiāna L.
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
  Čerņecka A. [2]
6-0 6-1
 
  Zahare K.    
 
25Balmiseva Nika
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 6-4
   
       
 
85Iesalniece Paula
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-2
   
  Čerņecka A. [2]      
 
5Čerņecka Alise [2]
6-0 6-1
     
  3.vieta
Jakovleva A. [3]  
  Jakovleva A. [3]
Buka E.
2-6 6-2 6-4
    5.vieta
Slisane L.    
  Slisane L.  
Pagraba M.
4-1 4-2
 
    Slisane L.
Bukina A. [4]  
w:o
  Zahare K.  
Zahare K.
2-4 4-1 4-1
 
      9.vieta
Oļesova S.      
  Uzuliņa M.    
Uzuliņa M.
w:o
   
    Uzuliņa M.  
Golovenkina M.
5-3 5-4(5)
 
  Golovenkina M.  
Jakovleva J.
2-4 5-3 4-2
 
    Balmiseva N.
Frickausa A.   Balmiseva N.
5-4(6) 4-1
  Jakovleva A.  
Jakovleva A.
4-2 4-0
 
     
Balmiseva N.
4-0 4-1
 
  Balmiseva N.    
Iesalniece P.
0-4 4-0 4-1
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji