SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

Latvijas čempionāts jauniešiem 2016

14.08 - 20.08

Drukāt

Latvijas čempionāts jauniešiem 2016

U16 meitenes LR-1

14.08 - 20.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 14.08.2016 17:25 (piedalījās: Zahare K.L.)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
7Ignatjeva Margarita [1]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
       
  Ignatjeva M. [1]      
Q
Maslova Darja
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-1
     
    Ignatjeva M. [1]    
Q
69 Žuravļova Anastasija
6-1 7-5
   
  Grundule A.    
 
34Grundule Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-1
   
    Ignatjeva M. [1]  
 
13Akmane Annelija [4]
Enri-TK
  Akmane A. [4]
6-0 6-0
 
  Akmane A. [4]  
Q
Ramanauska Dinija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-1
 
     
 
29Vilkova Miroslava
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
6-3 6-2
 
  Vilkova M.    
 
33Upeniece Guntra
Ādaži-TC
3-6 6-1 6-0
   
      Špaka P. [2]
 
36Lasmane Katrīna
Liepājas Tenisa sporta skola
    Špaka P. [2]
6-4 6-2
  Valtere L.    
Q
64 Valtere Luīze
Denisa Pavlova Tenisa skola
6-3 6-2
   
    Poļiščuka S. [3]  
 
44Ogaņesova Elīna
LSNT Akadēmija
6-4 6-1
 
  Poļiščuka S. [3]  
 
12Poļiščuka Stefānija [3]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-0 6-0
 
     
 
22Graudina Rebeka
Tennis Pro Academy
  Špaka P. [2]
6-2 6-3
 
  Graudina R.    
 
45Locika Kristīne
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
6-3 6-2
   
       
 WC
61Krusta Gabriela
Ādaži-TC
6-0 6-2
   
  Špaka P. [2]      
 
9Špaka Patrīcija [2]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
     
  3.vieta
Akmane A. [4]  
  Poļiščuka S. [3]
Poļiščuka S. [3]
6-2 6-3
    5.vieta
Grundule A.    
  Vilkova M.  
Vilkova M.
2-4 4-2 4-2
 
    Vilkova M.
Valtere L.  
4-2 4-2
  Graudina R.  
Graudina R.
5-4(3) 5-4(2)
 
      9.vieta
Maslova D.      
  Maslova D.    
Žuravļova A.
4-0 4-0
   
    Maslova D.  
Ramanauska D.
5-4(6) 5-4(4)
 
  Upeniece G.  
Upeniece G.
4-1 5-4(6)
 
    Lasmane K.
Lasmane K.   Lasmane K.
4-1 4-0
  Lasmane K.  
Ogaņesova E.
4-0 4-0
 
     
Locika K.
4-2 1-4 5-3
 
  Locika K.    
Krusta G.
4-1 5-3
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji