SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LTS Kauss U18 - 2.posms - Jelgava

29.01 - 31.01

Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Mertena Rebeka 3 1999 Liepājas Tenisa sporta skola
2 Pamatturnīrs Jakovleva Anna 10 2001 ACB/VL Tenisa Skola
3 Pamatturnīrs Zahare Kristiāna Linda 11 2000 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
4 Pamatturnīrs Buka Elīza 13 1999 ACB/VL Tenisa Skola
5 Pamatturnīrs Pagraba Marta 15 1998 Liepājas Tenisa sporta skola
6 Pamatturnīrs Geller Nicole 16 2001
7 Pamatturnīrs Špaka Patrīcija 17 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
8 Pamatturnīrs Zīverte Elīna 18 1998 Liepājas Tenisa sporta skola
9 Pamatturnīrs Ignatjeva Margarita 19 2001 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
10 Pamatturnīrs Stībele Signija 24 1999 Liepājas Tenisa sporta skola
11 Pamatturnīrs WC Akmane Annelija 25 2001 Enri-TK
12 Pamatturnīrs WC Graudina Rebeka 35 2000 Tennis Pro Academy
1 Kvalifikācija Slisane Laura 27 2001 ACB/VL Tenisa Skola
2 Kvalifikācija Upeniece Gerda 28 1998 Ādaži-TC
3 Kvalifikācija Tomase Elza 31 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
4 Kvalifikācija Rocēna Sandra 33 1998 Ādaži-TC
5 Kvalifikācija Upeniece Guntra 34 2000 Ādaži-TC
6 Kvalifikācija Sedmale Elza 36 1999 Mārupes TS
7 Kvalifikācija Balmiseva Nika 38 2001 ACB/VL Tenisa Skola
8 Kvalifikācija Grundule Alise 41 2001 Liepājas Tenisa sporta skola
9 Kvalifikācija Valtere Luīze 52 2000 Denisa Pavlova Tenisa skola
10 Kvalifikācija Frickausa Alise 54 2000 Liepājas Tenisa sporta skola
11 Kvalifikācija Iesalniece Paula 62 2001 ACB/VL Tenisa Skola
12 Kvalifikācija Maslova Darja 81 2001 ACB/VL Tenisa Skola
13 Kvalifikācija Švedova Arina 102 2000 LSNT Akadēmija
14 Kvalifikācija Jānaite Elza 105 2001 Liepājas Tenisa sporta skola
15 Kvalifikācija Fedorova Anna Marija 113 2002 Enri-TK
16 Kvalifikācija Mazareviča Nikola Roberta 119 2001
1 Rezervē Dolniece Luīze 132 2000
Atteicies Ogaņesova Elīna 101 2003 LSNT Akadēmija
Atteicies Kriukelytė Milena 0 2002
Atteicies Uzuliņa Marta 74 2003 LSTA-SK
Atteicies Poļiščuka Stefānija 22 2002 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
Atteicies Daļecka Dārta 39 2002 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Jansone Terēze Letīcija 67 2001 LSNT Akadēmija
Atteicies Vēvere Terēze 48 2002
Atteicies Čerņecka Alise 4 2000
Atteicies Ozoliņa Anija 79 2003 Ventspils-TK
Atteicies Rutlauka Sabīne 42 2002 Vārpu Tenisa klubs
Atteicies Vindiga Alise 51 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Briška Lelde 73 2001 Tenisa skola SPARS
Atteicies Savicka Krista 21 1999
Atteicies Reinbringa Nikola 78 2001 Orange Tennis s/sk

LTS sponsori

LTS atbalstītāji