SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LTS Kauss U14 - 1.posms - Lielupe

21.01 - 23.01

Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Špaka Patrīcija 3 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
2 Pamatturnīrs Tomase Elza 6 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
3 Pamatturnīrs Rutlauka Sabīne 8 2002 Vārpu Tenisa klubs
4 Pamatturnīrs Vēvere Terēze 9 2002
5 Pamatturnīrs Vindiga Alise 10 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
6 Pamatturnīrs Matjunina Amēlija 11 2003
7 Pamatturnīrs Zazdravniha Eva 12 2003
8 Pamatturnīrs Gribeļska Dana 13 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
9 Pamatturnīrs Jociene Veronika 14 2002 Liepājas Tenisa sporta skola
10 Pamatturnīrs Šagejeva Jekaterina 15 2002 Enri-TK
11 Pamatturnīrs WC Gavronska Agrita 16 2002 Mārupes TS
12 Pamatturnīrs WC Dokukina Arina 17 2003 LSNT Akadēmija
1 Kvalifikācija Govrova Jelizaveta 18 2002 Tenisa sporta skola OPEN
2 Kvalifikācija Ozoliņa Anija 21 2003 Ventspils-TK
3 Kvalifikācija Goldmane Līva 22 2003 Ādaži-TC
4 Kvalifikācija Kļavinska Elizabete 23 2003 Mārupes TS
5 Kvalifikācija Trama Nikola 24 2002 Ventspils-TK
6 Kvalifikācija Plīkša Laura 25 2003 ACB/VL Tenisa Skola
7 Kvalifikācija Rozga Inna 28 2003 Liepājas Tenisa sporta skola
8 Kvalifikācija Sausverde Emīlija 29 2004 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
9 Kvalifikācija Jankova Paula 31 2003 Liepājas Tenisa sporta skola
10 Kvalifikācija Mazūra Anna Selīna 32 2003 Zauers TK
11 Kvalifikācija Ogaņesova Elīna 34 2003 LSNT Akadēmija
12 Kvalifikācija Šūpulniece Amēlija 35 2004 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
13 Kvalifikācija QWC Skābe Karolīna 36 2004 Liepājas Tenisa sporta skola
14 Kvalifikācija QWC Trastasenkova Arina 37 2003 Orange Tennis s/sk
15 Kvalifikācija QWC Manovska Sindija 38 2004 ACB/VL Tenisa Skola
16 Kvalifikācija QWC Fedorova Anna Marija 41 2002 Enri-TK
1 Rezervē Laugale Simona 42 2004 ACB/VL Tenisa Skola
2 Rezervē Kalniņa Letīcija 43 2003 ACB/VL Tenisa Skola
3 Rezervē Priedīte Evelīna 47 2004 Tenisa sporta skola OPEN
4 Rezervē Vilīte Deina 56 2002 LSTA-SK
Atteicies Krigere-Krigele Evelīna 50 2003 Riga Tennis Academy
Atteicies Briede Sonora 49 2004 Ventspils-TK
Atteicies Uzuliņa Marta 19 2003 LSTA-SK
Atteicies Rača Odrija Aleksandra 20 2003 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Daļecka Dārta 7 2002 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Poļiščuka Stefānija 5 2002 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs

LTS sponsori

LTS atbalstītāji