SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

Tenisa Klubs Jelgava

16.11 - 17.11

Dalībnieku saraksts - 16 (14 + 2 WC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Feldmane Daniela Dārta 12 2007 Mārupes TS
2 Pamatturnīrs Panasa Odeta 13 2008 Tennis Pro Academy
3 Pamatturnīrs Visočanska Viktorija 16 2008 Mārupes TS
4 Pamatturnīrs Bergmane Paula 17 2007 Tennis Pro Academy
5 Pamatturnīrs Černousova Kamilla 21 2008 Tenisa skola SPARS
6 Pamatturnīrs Azarova Anna 22 2009 Liepājas Tenisa sporta skola
7 Pamatturnīrs Tropa Paula 23 2007 Tenisa Klubs Jelgava
8 Pamatturnīrs Čapkeviča Silvija 25 2007 Mārupes TS
9 Pamatturnīrs Lomovska Anastasija 27 2007 Liepājas Tenisa sporta skola
10 Pamatturnīrs Sautiņa Krista 29 2008 Ādaži-TC
11 Pamatturnīrs Grabovska Paula 31 2008 Enri-TK
12 Pamatturnīrs Upeniece Megija 35 2007
13 Pamatturnīrs Bobkina Alena 43 2008 Tenisa sporta skola OPEN
14 Pamatturnīrs Golde Emīlija 45 2008
15 Pamatturnīrs WC Aploka Rūta 50 2009 Cēsu TB
16 Pamatturnīrs WC Bormane Lote Līva 57 2009 Ādaži-TC
1 Rezervē Markina Marina 61 2010
2 Rezervē Šafīra Daniela 65 2009 Zauers TK
3 Rezervē Ivanova Adriana 70 2008
4 Rezervē Gurecka Paula 73 2010 Liepājas Tenisa sporta skola
5 Rezervē Orniņa Emīlija 0 2009 Ādaži-TC
Atteicies Kusiņa Anete 40 2007 Tennis Pro Academy
Atteicies Novik Margarita 38 2008 Denisa Pavlova Tenisa skola
Atteicies Matijevska Evelīna 59 2008 Mārupes TS
Atteicies Puiše Daniela 10 2007 Enri-TK
Atteicies Balode Madara 14 2007
Atteicies Belinska Valērija 15 2007 Tenisa skola SPARS
Atteicies Joničenoka Karina 30 2008 Enri-TK
Atteicies Demčenkova Oļesja 18 2008
Atteicies Tropa Laura 24 2008
Atteicies Kusiņa Simona 44 2008 Mārupes TS
Atteicies Jansone Rūta 33 2007 Tenisa sporta skola OPEN
Atteicies Egle Dārta 62 2008 Ādaži-TC
Atteicies Hamitova Elizabete Marta 28 2009 Liepājas Tenisa sporta skola

LTS sponsori

LTS atbalstītāji