SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

Angie Kerber Cup

01.11 - 03.11

Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Markeviča Madara 3 2006
2 Pamatturnīrs Černova Aleksa 4 2005 Tenisa sporta skola OPEN
3 Pamatturnīrs Nikolajeva Nikola 7 2005 Teniss Rīgā Biedrība
4 Pamatturnīrs Koroļova Poļina 8 2007 Teniss Rīgā Biedrība
5 Pamatturnīrs Ozola Laura 10 2006
6 Pamatturnīrs Zeltiņa Beatrise 12 2007
7 Pamatturnīrs Spārniņa Laura 13 2007 Tenisa sporta skola OPEN
8 Pamatturnīrs Lačinova Adelina 14 2008 Tenisa sporta skola OPEN
9 Pamatturnīrs Konstantinova Deniela 16 2005 Teniss Rīgā Biedrība
10 Pamatturnīrs Samanoviča Debora 19 2006 Lielupe-TC
11 Pamatturnīrs WC Kalniņa Enia 26 2005 Ādaži-TC
12 Pamatturnīrs WC Šcebrina Aleksandra 36 2005 Tenisa sporta skola OPEN
1 Kvalifikācija Puiše Daniela 20 2007 Enri-TK
2 Kvalifikācija Lekse Elizabete 21 2005 Enri-TK
3 Kvalifikācija Panasa Odeta 31 2008 Tennis Pro Academy
4 Kvalifikācija Belinska Valērija 38 2007 Tenisa skola SPARS
5 Kvalifikācija Černousova Kamilla 42 2008 Tenisa skola SPARS
6 Kvalifikācija Čapkeviča Silvija 46 2007 Mārupes TS
7 Kvalifikācija Jefimova Anastasija 51 2006 Ādaži-TC
8 Kvalifikācija Kurmatova Patrīcija 55 2006 Tennis Pro Academy
9 Kvalifikācija QWC Bērzupe Beāte 67 2006 Enri-TK
10 Kvalifikācija Rozenstoka Miriam 88 2007 Enri-TK
Atteicies Lauva Marija 24 2008 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Kusiņa Anete 71 2007 Tennis Pro Academy
Atteicies Joničenoka Karina 62 2008 Enri-TK
Atteicies Kupruka Elīza 23 2007 Mārupes TS
Atteicies Novik Margarita 70 2008 Denisa Pavlova Tenisa skola
Atteicies Valeine Līva 17 2007 Mārupes TS
Atteicies Lūse Jasmīne 5 2006 Mārupes TS
Atteicies Grabovska Paula 56 2008 Enri-TK
Atteicies Mežinska Elza 54 2006 Ādaži-TC
Atteicies Bobkina Alena 77 2008 Tenisa sporta skola OPEN
Atteicies Visočanska Viktorija 34 2008 Mārupes TS
Atteicies Lūse Līva 15 2006 Enri-TK
Atteicies Aploka Enija Paula 9 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Feldmane Daniela Dārta 29 2007 Mārupes TS
Atteicies Gorkuša Katrīna Annija 30 2005 Vārpu Tenisa klubs
Atteicies Demčenkova Oļesja 39 2008
Atteicies Tropa Paula 44 2007 Tenisa Klubs Jelgava
Atteicies Ivanova Elizaveta 28 2006 Tenisa sporta skola OPEN
Atteicies Balode Madara 33 2007

LTS sponsori

LTS atbalstītāji