SacensībasSacensību kalendārs

 

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2019

11.08 - 17.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2019

U12 zēni LR-1

11.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 11.08.2019 16:49 (piedalījās: M.Mašals)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
1Folkheims Daņila [1]
Tennis Pro Academy
         
  Folkheims D. [1]        
 
9Dzirkals Ričards
Ādaži-TC
7-5 6-2
       
    Folkheims D. [1]      
 
12Mežals Dāvis
Cēsu TB
6-4 6-2
     
  Mežals D.        
 
18Prāve Haralds
Mārupes TS
6-0 6-1
     
    Folkheims D. [1]    
Q
40 Mašals Martins
Tennis Pro Academy
 
6-0 6-1
   
  Valeinis Ē.      
 
15Valeinis Ēriks
Mārupes TS
6-4 6-3
   
    Aire A. [8]    
Q
26 Butāns Oskars
5-7 6-0 6-2
   
  Aire A. [8]      
 
8Aire Armands [8]
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-3
   
    Folkheims D. [1]  
 
3Rubezis Mārtiņš [3]
Tenisa Klubs Jelgava
 
6-3 6-2
 
  Rubezis M. [3]    
 
11Kūdriņš Pauls K.
Mārupes TS
6-2 6-2
 
    Rubezis M. [3]  
Q
54 Mašals Ēriks
Tennis Pro Academy
6-1 6-0
 
  Mašals Ē.    
 
20Ozoliņš-Pese Matīss
Liepājas Tenisa sporta skola
6-3 6-1
 
    Žagars A.  
 WC
21Krūmiņš Kristofers
Mārupes TS
 
6-4 6-3
 
  Žagars A.    
Q
72 Žagars Artūrs
Cēsu TB
6-1 6-0
   
    Žagars A.    
Q
28 Upenieks Ralfs
6-2 2-6 6-3
   
  Karpovs E. [6]      
 
6Karpovs Eduards [6]
Ādaži-TC
6-0 6-1
     
 
5Neimanis Rihards [5]
Mārupes TS
      Folkheims D. [1]
  Neimanis R. [5]    
6-7(5) 6-2 6-1
 
10Nececkis Reinis R.
Tenisa sporta skola OPEN
6-2 6-2
     
    Neimanis R. [5]    
 
31LL Petrovs Jegors
Tennis Pro Academy
6-3 6-0
   
  Alsins D.      
 WC
24Alsins Dominiks
Ādaži-TC
6-3 6-3
   
    Neimanis R. [5]  
Q
70 Kravcovs Romans
Denisa Pavlova Tenisa skola
 
6-4 4-6 6-2
 
  Kozlovs B.    
 
17Kozlovs Bogdan
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-2
 
    Keršis R. [4]  
Q
39 Haritonovs Jegors
Tenisa skola "SPARS"
6-3 6-0
 
  Keršis R. [4]    
 
4Keršis Ronaldo [4]
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-2
   
      Neimanis R. [5]  
 
7Silarājs Gustavs [7]
Mārupes TS
   
3-6 7-6(2) 7-5
 
  Silarājs G. [7]      
 
14Trapāns Nils N.
Ādaži-TC
6-2 6-1
     
    Silarājs G. [7]    
 WC
25Andersons Rūdolfs
Cēsu TB
6-1 7-5
   
  Bušēvics M.      
 
13Bušēvics Mikus
Ādaži-TC
6-0 6-0
   
    Sotikovs A. [2]    
 
16Sokolovs Kirils
Tennis Pro Academy
 
6-2 6-1
   
  Sokolovs K.      
 WC
23Birznieks Stefans
Mārupes TS
6-2 7-5
     
    Sotikovs A. [2]      
 
19Krastiņš Vladimirs
Revers'96-TK
6-0 6-1
     
  Sotikovs A. [2]        
 
2Sotikovs Aleksandrs [2]
Zauers TK
6-1 6-1
       
  3.vieta
Žagars A.  
  Sotikovs A. [2]
Sotikovs A. [2]
6-1 6-2

LTS sponsori

LTS atbalstītāji