SacensībasSacensību kalendārs

Izmaiņas - LTS Kausa U12 8.posms no 25.-27.oktobrim pārcelts uz Aizkraukli!

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LTS Kauss sievietēm, vīriešiem - 1.posms

26.01 - 28.01

Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Emuliņš Rihards 3 1987 Mārupes TS
2 Pamatturnīrs Sutris Toms 6 1998 Liepājas Tenisa sporta skola
3 Pamatturnīrs Vītols Dāvis 7 1991 Tennis Pro Academy
4 Pamatturnīrs Bērziņš Arvis 9 1992 Ādaži-TC
5 Pamatturnīrs Valeinis Egils 10 1968 Latvijas Ārstu TS
6 Pamatturnīrs Rolis Toms 12 1998 Liepājas Tenisa sporta skola
7 Pamatturnīrs Smits Ainars 16 1986 Zauers TK
8 Pamatturnīrs Šteinhards Matīss 17 1999 Liepājas Tenisa sporta skola
9 Pamatturnīrs Pukše Teodors 21 2000 ACB/VL Tenisa Skola
10 Pamatturnīrs Aigars Andis 26 1977 Liepājas Tenisa sporta skola
11 Pamatturnīrs Jaunzems Mārtiņš 27 1981 Mārupes TS
12 Pamatturnīrs WC Kulibaba Arturs 477 1999 Ādaži-TC
1 Kvalifikācija Viškers Hardijs 28 1980 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
2 Kvalifikācija Legzdiņš Arturs 37 2001 Enri-TK
3 Kvalifikācija Ciganskis Domeniks 47 2001 LSTA-SK
4 Kvalifikācija Kārkliņš Reinis 58 2001 Mārupes TS
5 Kvalifikācija Krastiņš Jānis 66 1979 PTA Tenisa klubs
6 Kvalifikācija Vostroiglovs Vitālijs 81 1986
7 Kvalifikācija Gailis Alberts 91 2003 Mārupes TS
8 Kvalifikācija Savickis Andris 94 2001
9 Kvalifikācija Ērglis Mārtiņš 95 1991 Mārupes TS
10 Kvalifikācija QWC Butenko Kaspars Vjačeslavs 200 1998 Anatta-TK
11 Kvalifikācija Rožkalns Haralds 481 2004 Mārupes TS
Atteicies Dambiņš Gustavs 503 2005 Tennis Pro Academy
Atteicies Rjazanskis Nikita 474 2002 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Feldmanis Kristiāns 55 2002 LSTA-SK
Atteicies Kozlovskis Kristers 25 2001 Centrālais Tenisa Klubs
Atteicies Kalniņš Kārlis 294 1993 Ādaži-TC
Atteicies Šulcs Emīls 88 2001 ACB/VL Tenisa Skola

LTS sponsori

LTS atbalstītāji