SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U18 zēni LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 15:26 (piedalījās: Ž.Liepa)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
2Grodskis Renārs [1]
Liepājas Tenisa sporta skola
       
  Grodskis R. [1]      
 
29Šulcs Emīls
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-1
     
    Grodskis R. [1]    
 WC
15Vrobļevskis Veins
LSTA-SK
6-2 6-0
   
  Ulmanis R.    
 
14Ulmanis Rūdolfs
6-1 6-1
   
    Grodskis R. [1]  
 
12Kozlovskis Kristers [4]
  Čapkevičs V.
7-6(4) 6-1
 
  Mihejevs A.  
 
30Mihejevs Arturs
Mārupes TS
5-7 6-2 7-5
 
     
 
32Čapkevičs Valters
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 7-5
 
  Čapkevičs V.    
 WC
21Trifanovs Ivans
Ventspils-TK
3-6 6-4 6-1
   
      Grodskis R. [1]
 
22Legzdiņš Arturs
Enri-TK
    Savickis A. [2]
6-1 6-3
  Mouttet L.    
 
71Mouttet Ludoviks
6-1 6-1
   
    Krauklis K. [3]  
 
55Skābe Kristers
Liepājas Tenisa sporta skola
7-6(6) 3-6 7-6(7)
 
  Krauklis K. [3]  
 
11Krauklis Kristaps R. [3]
Ādaži-TC
6-1 6-0
 
     
 
53Jaunzems Mārtiņš
Cēsu TB
  Savickis A. [2]
6-3 6-1
 
  Jaunzems M.    
 
48Ciganskis Domeniks
LSTA-SK
6-4 6-0
   
       
 
68Kārkliņš Reinis
Mārupes TS
6-0 6-1
   
  Savickis A. [2]      
 
8Savickis Andris [2]
6-2 6-2
     
  3.vieta
Čapkevičs V.  
  Čapkevičs V.
Krauklis K. [3]
6-3 6-2
    5.vieta
Ulmanis R.    
  Ulmanis R.  
Mihejevs A.
6-3 6-4
 
    Ulmanis R.
Mouttet L.  
2-6 6-0 6-4
  Mouttet L.  
Jaunzems M.
6-2 6-1
 
      9.vieta
Šulcs E.      
  Vrobļevskis V.    
Vrobļevskis V.
6-1 6-3
   
    Trifanovs I.  
Kozlovskis K. [4]
6-2 6-1
 
  Trifanovs I.  
Trifanovs I.
6-2 6-2
 
    Trifanovs I.
Legzdiņš A.   Ciganskis D.
6-1 6-3
  Legzdiņš A.  
Skābe K.
6-3 6-1
 
     
Ciganskis D.
2-6 6-2 6-2
 
  Ciganskis D.    
Kārkliņš R.
w:o
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji