SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U16 meitenes LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 16:15 (piedalījās: A.Rižkova)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
3Rutlauka Sabīne [1]
Vārpu Tenisa klubs
       
  Rutlauka S. [1]      
Q
40 Goldmane Līva
Ādaži-TC
6-0 6-0
     
    Rutlauka S. [1]    
 
25Burminova Karina
6-0 6-0
   
  Ozoliņa A.    
 
13Ozoliņa Anija
Ventspils-TK
6-0 6-0
   
    Daļecka D.  
 
7Mazūra Anna S. [3]
Zauers TK
  Daļecka D.
6-3 6-3
 
  Daļecka D.  
 
22Daļecka Dārta
ACB/VL Tenisa Skola
6-2 6-0
 
     
Q
Jankova Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-2
 
  Kļavinska E.    
 
9Kļavinska Elizabete
Mārupes TS
6-2 6-2
   
      Daļecka D.
 
10Jociene Veronika
Liepājas Tenisa sporta skola
    Vindiga A. [2]
7-6(4) 6-1
  Jociene V.    
Q
44 Rača Odrija A.
ACB/VL Tenisa Skola
7-5 6-4
   
    Plīkša L. [4]  
 
24Arcimovica Loreta
Tenisa Klubs Jelgava
6-2 6-2
 
  Plīkša L. [4]  
 
8Plīkša Laura [4]
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-0
 
     
 
11Šagejeva Jekaterina
Enri-TK
  Vindiga A. [2]
6-3 6-1
 
  Šagejeva J.    
Q
46 Kalniņa Letīcija
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-1
   
       
 
14Vēvere Terēze
Event Lab
3-6 6-3 6-2
   
  Vindiga A. [2]      
 
4Vindiga Alise [2]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-3 6-2
     
  3.vieta
Rutlauka S. [1]  
  Rutlauka S. [1]
Plīkša L. [4]
6-1 6-1
    5.vieta
Ozoliņa A.    
  Kļavinska E.  
Kļavinska E.
6-1 6-0
 
    Šagejeva J.
Jociene V.  
6-4 6-2
  Šagejeva J.  
Šagejeva J.
6-2 4-6 6-4
 
      9.vieta
Goldmane L.      
  Goldmane L.    
Burminova K.
7-5 6-2
   
    Jankova P.  
Mazūra A. [3]
6-0 6-1
 
  Jankova P.  
Jankova P.
6-3 6-3
 
    Vēvere T.
Rača O.   Vēvere T.
6-4 6-1
  Rača O.  
Arcimovica L.
6-0 6-0
 
     
Kalniņa L.
6-0 6-1
 
  Vēvere T.    
Vēvere T.
6-0 6-2
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji