SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U16 zēni LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 15:59 (piedalījās: D.Vārna, G.Pagrabs)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
2Alksnis Dāvis [1]
Ādaži-TC
       
  Alksnis D. [1]      
BYE
     
    Alksnis D. [1]    
 
34Vēberis Kārlis
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-1
   
  Vēberis K.    
 
31Gailis Alberts
Mārupes TS
6-4 3-6 7-6(6)
   
    Alksnis D. [1]  
 
7Feldmanis Kristiāns [3]
LSTA-SK
  Feldmanis K. [3]
6-4 6-4
 
  Feldmanis K. [3]  
 
83Krūmiņš Andrejs
6-0 6-1
 
     
 
59Chirkaev Andrey
Enri-TK
7-6(3) 6-3
 
  Chirkaev A.    
 WC
49Ulmanis Eduards
6-4 6-0
   
      Galkins N.
 
25Egle Ēriks K.
    Galkins N.
6-2 6-7(5) 6-3
  Krēgers K.    
 
29Krēgers Kristaps
Tennis Pro Academy
w:o
   
    Šnepsts E. [4]  
 
22Auniņš Rūdolfs
Tenisa Klubs Jelgava
6-7(5) 6-4 6-3
 
  Šnepsts E. [4]  
 
8Šnepsts Edvards [4]
Ādaži-TC
0-6 6-1 6-1
 
     
 
17Galkins Nikolajs
Tennis Pro Academy
  Galkins N.
6-2 6-7(2) 6-2
 
  Galkins N.    
 
43Stenders Kārlis
Mārupes TS
6-3 6-3
   
       
BYE
w:o
   
  Tions M. [2]      
 
6Tions Markuss [2]
Tennis Pro Academy
     
  3.vieta
Feldmanis K. [3]  
  Feldmanis K. [3]
Šnepsts E. [4]
3-6 6-4 6-1
    5.vieta
Vēberis K.    
  Chirkaev A.  
Chirkaev A.
4-6 6-1 6-3
 
    Chirkaev A.
Krēgers K.  
6-0 6-2
  Krēgers K.  
Tions M. [2]
w:o
 
      9.vieta
BYE      
  Gailis A.    
Gailis A.
   
    Gailis A.  
Krūmiņš A.
6-4 6-2
 
  Ulmanis E.  
Ulmanis E.
5-7 6-3 7-5
 
    Gailis A.
Egle Ē.   Stenders K.
6-4 6-1
  Auniņš R.  
Auniņš R.
w:o
 
     
Stenders K.
6-2 6-1
 
  Stenders K.    
BYE
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji