SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2018

12.08 - 17.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U14 meitenes LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 18:38 (piedalījās: O.Deņisova)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
1Bļinova Angelīna [1]
Denisa Pavlova Tenisa skola
       
  Aploka E.      
Q
16 Aploka Enija P.
Liepājas Tenisa sporta skola
3-6 7-6(0) 7-5
     
    Aploka E.    
Q
21 Bulava Anna
Lielupe-TC
7-6(5) 6-2
   
  Bulava A.    
 
7Ungure-Rogozoveca Patricia
4-6 6-4 6-4
   
    Manovska S. [4]  
 
4Manovska Sindija [4]
ACB/VL Tenisa Skola
  Manovska S. [4]
6-4 6-4
 
  Manovska S. [4]  
Q
17 Konstantinova Deniela
Teniss Rīgā Biedrība
4-6 6-2 7-5
 
     
 
11Šūpulniece Amēlija
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-3 6-3
 
  Šūpulniece A.    
 
6Priedīte Evelīna
Tenisa sporta skola OPEN
6-3 6-0
   
      Ķīvīte E. [3]
 
5Sausverde Emīlija
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
    Ķīvīte E. [3]
5-7 6-2 6-4
  Sausverde E.    
 WC
20Černova Aleksa
Tenisa sporta skola OPEN
6-2 6-4
   
    Ķīvīte E. [3]  
 
13Priedīte Johanna
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 6-3
 
  Ķīvīte E. [3]  
 
3Ķīvīte Evelīna [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-2
 
     
 
8Nikolajeva Nikola
Teniss Rīgā Biedrība
  Nikolajeva N.
6-1 6-1
 
  Nikolajeva N.    
Q
25 Denisova Aurelija
Orange Tennis s/sk
7-5 6-1
   
       
 WC
14Skābe Karolīna
Liepājas Tenisa sporta skola
6-3 6-7(5) 6-4
   
  Vorslava D. [2]      
 
2Vorslava Dārta [2]
TK Aizkraukle
6-3 6-1
     
  3.vieta
Aploka E.  
  Nikolajeva N.
Nikolajeva N.
4-5 att.
    5.vieta
Bulava A.    
  Šūpulniece A.  
Šūpulniece A.
6-0 6-1
 
    Šūpulniece A.
Sausverde E.  
6-4 6-2
  Sausverde E.  
Vorslava D. [2]
6-3 6-4
 
      9.vieta
Bļinova A. [1]      
  Bļinova A. [1]    
Ungure-Rogo. P.
1-6 6-2 7-6(3)
   
    Bļinova A. [1]  
Konstantino. D.
6-1 6-2
 
  Priedīte E.  
Priedīte E.
6-7(3) 7-6(8) 6-1
 
    Bļinova A. [1]
Černova A.   Černova A.
6-1 6-1
  Černova A.  
Priedīte J.
6-2 7-6(3)
 
     
Denisova A.
6-3 6-3
 
  Skābe K.    
Skābe K.
6-2 2-6 6-2
   

LTS sponsori

LTS atbalstītāji