SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U14 zēni LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 16:58 (piedalījās: D.Vārna, G.Pagrabs)

1.kārta 2.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
         
 
1Kupfers Reinis [1]
ACB/VL Tenisa Skola
       
  Kupfers R. [1]      
 
18Vingris Edvards
Tenisa Klubs Jelgava
6-0 6-0
     
    Rolis D.    
 
13Rancāns Roberts
Mārupes TS
4-6 6-4 6-1
   
  Rolis D.    
 
8Rolis Dāvis
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-1
   
    Rolis D.  
 
4Tens Daniels [4]
ACB/VL Tenisa Skola
  Tens D. [4]
6-1 6-3
 
  Tens D. [4]  
Q
24 Adamsons Edmunds
Ādaži-TC
6-0 6-0
 
     
Q
19 Petrovs Pavels
ACB/VL Tenisa Skola
7-6(7) 6-3
 
  Špaks D.    
 
5Špaks Dāvids
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-0
   
      Filipenko R. [3]
 
10Vasiljevs Mihails
Tenisa sporta skola OPEN
    Filipenko R. [3]
6-3 6-1
  Taukačs A.    
 
11Taukačs Aleksandrs
ACB/VL Tenisa Skola
7-5 6-1
   
    Filipenko R. [3]  
Q
32 Vārna Didzis
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-0
 
  Filipenko R. [3]  
 
3Filipenko Ruslans [3]
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-3
 
     
 
9Dambiņš Gustavs
Tennis Pro Academy
  Dambiņš G.
6-3 6-1
 
  Dambiņš G.    
 
14Šulcs Krišjānis
ACB/VL Tenisa Skola
7-5 6-1
   
       
Q
38 Lobiņš Ernests
6-4 3-6 6-0
   
  Lobiņš E.      
 
2Tauriņš Kristaps T. [2]
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 7-6(4)
     
  3.vieta
Tens D. [4]  
  Dambiņš G.
Dambiņš G.
3-6 1-0 att.
    5.vieta
Kupfers R. [1]    
  Kupfers R. [1]  
Špaks D.
6-4 6-2
 
    Kupfers R. [1]
Taukačs A.  
4-6 6-4 6-4
  Taukačs A.  
Lobiņš E.
6-2 6-4
 
      9.vieta
Vingris E.      
  Rancāns R.    
Rancāns R.
6-1 6-2
   
    Rancāns R.  
Adamsons E.
6-2 6-3
 
  Petrovs P.  
Petrovs P.
6-2 6-4
 
    Rancāns R.
Vasiljevs M.   Šulcs K.
6-3 6-2
  Vasiljevs M.  
Vārna D.
6-3 6-1
 
     
Šulcs K.
6-3 6-0
 
  Šulcs K.    
Tauriņš K. [2]
6-0 6-0
   
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji