SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Jauniešu čempionāts 2018

12.08 - 17.08

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U12 meitenes LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 17:04 (piedalījās: D.Vārna, G.Pagrabs)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
2Brutāne Elizabete [1]
ACB/VL Tenisa Skola
         
  Brutāne E. [1]        
Q
60 Visočanska Viktorija
Mārupes TS
6-0 6-0
       
    Brutāne E. [1]      
 
16Belinska Valērija
Tenisa skola SPARS
6-0 6-1
     
  Belinska V.        
 
14Lūse Līva
Enri-TK
6-2 6-3
     
    Brutāne E. [1]    
 
12Zeltiņa Beatrise
 
6-0 6-1
   
  Zeltiņa B.      
Q
42 Mežinska Elza
Ādaži-TC
6-1 6-1
   
    Zeltiņa B.    
 
23Vītoliņa Līva
TK Aizkraukle
7-5 6-1
   
  Lūse J. [7]      
 
10Lūse Jasmīne [7]
Mārupes TS
6-0 6-0
   
    Brutāne E. [1]  
 
5Zariņa Sofija [3]
Mārupes TS
 
6-2 6-2
 
  Zariņa S. [3]    
 
18Lačinova Adelina
Tenisa sporta skola OPEN
6-1 6-0
 
    Zariņa S. [3]  
Q
39 Kapleite Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
 
  Kapleite P.    
Q
44 Upeniece Megija
7-6(4) 6-3
 
    Zariņa S. [3]  
Q
47 Demčenkova Oļesja
 
6-1 6-0
 
  Čapkeviča S.    
 
30Čapkeviča Silvija
Mārupes TS
6-4 6-4
   
    Ozola L. [8]    
 
20Kupruka Elīza
Mārupes TS
6-0 6-2
   
  Ozola L. [8]      
 
11Ozola Laura [8]
6-3 6-4
     
 
7Krancmane Alina [5]
Teniss Rīgā Biedrība
      Brutāne E. [1]
  Krancmane A. [5]    
6-3 7-6(0)
 
22Bolēvica Stefānija
Event Lab
6-0 6-0
     
    Krancmane A. [5]    
 
24Konovalova Digna
TK Aizkraukle
6-2 6-2
   
  Konovalova D.      
Q
31 Feldmane Daniela D.
Mārupes TS
6-4 6-1
   
    Krancmane A. [5]  
 
13Balode Madara
 
6-7(2) 7-5 6-1
 
  Balode M.    
Q
41 Tropa Paula
Tenisa Klubs Jelgava
7-6(3) 6-3
 
    Koroļova P. [4]  
 
29Lauva Marija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-1
 
  Koroļova P. [4]    
 
6Koroļova Poļina [4]
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-1
   
      Markina M. [2]  
 
8Markeviča Madara [6]
   
6-3 6-2
 
  Rožkalne A.      
Q
43 Rožkalne Aleksandra
Mārupes TS
6-3 6-3
     
    Rožkalne A.    
 
21Puiše Daniela
Enri-TK
2-6 6-0 6-1
   
  Puiše D.      
 
27Samanoviča Debora
Lielupe-TC
6-2 6-2
   
    Markina M. [2]    
 
15Valeine Līva
Mārupes TS
 
6-0 6-3
   
  Valeine L.      
 
17Deņisenko Jana
Denisa Pavlova Tenisa skola
3-6 7-6(5) 6-2
     
    Markina M. [2]      
 
26Ivanova Elizaveta
Tenisa sporta skola OPEN
6-0 6-0
     
  Markina M. [2]        
 
4Markina Marina [2]
6-1 6-0
       
  3.vieta
Zariņa S. [3]  
  Zariņa S. [3]
Krancmane A. [5]
6-1 6-1
    5.vieta
Zeltiņa B.    
  Ozola L. [8]  
Ozola L. [8]
6-0 2-6 6-3
 
    Koroļova P. [4]
Koroļova P. [4]  
6-3 6-4
  Koroļova P. [4]  
Rožkalne A.
6-0 6-0
 
      9.vieta
Belinska V.      
  Belinska V.    
Lūse J. [7]
6-3 6-3
   
    Čapkeviča S.  
Kapleite P.
6-3 6-1
 
  Čapkeviča S.  
Čapkeviča S.
6-2 6-3
 
    Čapkeviča S.
Konovalova D.   Balode M.
6-3 6-4
  Balode M.  
Balode M.
6-4 4-6 7-5
 
     
Puiše D.
3-6 6-3 7-6(4)
 
  Valeine L.    
Valeine L.
w:o
   
        17.vieta
         
Visočanska V.        
  Lūse L.      
Lūse L.
6-1 6-2
     
    Lūse L.    
Mežinska E.
6-1 6-3
   
  Vītoliņa L.    
Vītoliņa L.
6-0 6-1
   
    Lačinova A.  
Lačinova A.   Lačinova A.
6-0 6-1
 
  Lačinova A.  
Upeniece M.
6-1 6-0
 
     
Demčenkova O.
6-2 6-0
 
  Kupruka E.    
Kupruka E.
6-2 6-0
   
      Lačinova A.
Bolēvica S.     Lauva M.
7-6(2) 6-4
  Bolēvica S.    
Feldmane D.
6-4 6-2
   
    Lauva M.  
Tropa P.
6-2 4-2 att.
 
  Lauva M.  
Lauva M.
6-3 6-1
 
     
Markeviča M. [6]   Samanoviča D.
6-3 2-6 7-5
 
  Samanoviča D.    
Samanoviča D.
w:o
   
       
Deņisenko J.
3-6 6-2 6-2
   
  Deņisenko J.      
Ivanova E.
6-2 6-1
     

LTS sponsori

LTS atbalstītāji