SacensībasSacensību kalendārs

 

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmēriem, tiek atcelti visi tuvākajā laika plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Ceturtdien, 12.martā, pēc Latvijas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa paziņojuma, kā arī ITF (International tennis federation) un TE (Tennis Europe) oficiālajiem paziņojumiem, ITF un TE turnīri tiek atcelti līdz 20.aprīlim, savukārt LTS organizētie turnīri pagaidām tiek atcelti līdz nenoteiktam laikam.

 
 
 
 

 

 

Drukāt

LR Jauniešu čempionāts 2018

U12 meitenes LR-1

12.08 - 17.08

Galvenais tiesnesis: Mihails Ivanovskis

Izloze veikta: 12.08.2018 17:04 (piedalījās: D.Vārna, G.Pagrabs)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
2Brutāne Elizabete [1]
ACB/VL Tenisa Skola
         
  Brutāne E. [1]        
Q
60 Visočanska Viktorija
Mārupes TS
6-0 6-0
       
    Brutāne E. [1]      
 
16Belinska Valērija
Tenisa skola SPARS
6-0 6-1
     
  Belinska V.        
 
14Lūse Līva
Enri-TK
6-2 6-3
     
    Brutāne E. [1]    
 
12Zeltiņa Beatrise
 
6-0 6-1
   
  Zeltiņa B.      
Q
42 Mežinska Elza
Ādaži-TC
6-1 6-1
   
    Zeltiņa B.    
 
23Vītoliņa Līva
TK Aizkraukle
7-5 6-1
   
  Lūse J. [7]      
 
10Lūse Jasmīne [7]
Mārupes TS
6-0 6-0
   
    Brutāne E. [1]  
 
5Zariņa Sofija [3]
Mārupes TS
 
6-2 6-2
 
  Zariņa S. [3]    
 
18Lačinova Adelina
Tenisa sporta skola OPEN
6-1 6-0
 
    Zariņa S. [3]  
Q
39 Kapleite Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-0
 
  Kapleite P.    
Q
44 Upeniece Megija
7-6(4) 6-3
 
    Zariņa S. [3]  
Q
47 Demčenkova Oļesja
Tennis Pro Academy
 
6-1 6-0
 
  Čapkeviča S.    
 
30Čapkeviča Silvija
Mārupes TS
6-4 6-4
   
    Ozola L. [8]    
 
20Kupruka Elīza
Mārupes TS
6-0 6-2
   
  Ozola L. [8]      
 
11Ozola Laura [8]
6-3 6-4
     
 
7Krancmane Alina [5]
Teniss Rīgā Biedrība
      Brutāne E. [1]
  Krancmane A. [5]    
6-3 7-6(0)
 
22Bolēvica Stefānija
Event Lab
6-0 6-0
     
    Krancmane A. [5]    
 
24Konovalova Digna
TK Aizkraukle
6-2 6-2
   
  Konovalova D.      
Q
31 Feldmane Daniela D.
Mārupes TS
6-4 6-1
   
    Krancmane A. [5]  
 
13Balode Madara
 
6-7(2) 7-5 6-1
 
  Balode M.    
Q
41 Tropa Paula
Tenisa Klubs Jelgava
7-6(3) 6-3
 
    Koroļova P. [4]  
 
29Lauva Marija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-1
 
  Koroļova P. [4]    
 
6Koroļova Poļina [4]
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-1
   
      Markina M. [2]  
 
8Markeviča Madara [6]
Centrālais tenisa klubs
   
6-3 6-2
 
  Rožkalne A.      
Q
43 Rožkalne Aleksandra
Mārupes TS
6-3 6-3
     
    Rožkalne A.    
 
21Puiše Daniela
Enri-TK
2-6 6-0 6-1
   
  Puiše D.      
 
27Samanoviča Debora
Lielupe-TC
6-2 6-2
   
    Markina M. [2]    
 
15Valeine Līva
Mārupes TS
 
6-0 6-3
   
  Valeine L.      
 
17Deņisenko Jana
Denisa Pavlova Tenisa skola
3-6 7-6(5) 6-2
     
    Markina M. [2]      
 
26Ivanova Elizaveta
Tenisa sporta skola OPEN
6-0 6-0
     
  Markina M. [2]        
 
4Markina Marina [2]
6-1 6-0
       
  3.vieta
Zariņa S. [3]  
  Zariņa S. [3]
Krancmane A. [5]
6-1 6-1
    5.vieta
Zeltiņa B.    
  Ozola L. [8]  
Ozola L. [8]
6-0 2-6 6-3
 
    Koroļova P. [4]
Koroļova P. [4]  
6-3 6-4
  Koroļova P. [4]  
Rožkalne A.
6-0 6-0
 
      9.vieta
Belinska V.      
  Belinska V.    
Lūse J. [7]
6-3 6-3
   
    Čapkeviča S.  
Kapleite P.
6-3 6-1
 
  Čapkeviča S.  
Čapkeviča S.
6-2 6-3
 
    Čapkeviča S.
Konovalova D.   Balode M.
6-3 6-4
  Balode M.  
Balode M.
6-4 4-6 7-5
 
     
Puiše D.
3-6 6-3 7-6(4)
 
  Valeine L.    
Valeine L.
w:o
   
        17.vieta
         
Visočanska V.        
  Lūse L.      
Lūse L.
6-1 6-2
     
    Lūse L.    
Mežinska E.
6-1 6-3
   
  Vītoliņa L.    
Vītoliņa L.
6-0 6-1
   
    Lačinova A.  
Lačinova A.   Lačinova A.
6-0 6-1
 
  Lačinova A.  
Upeniece M.
6-1 6-0
 
     
Demčenkova O.
6-2 6-0
 
  Kupruka E.    
Kupruka E.
6-2 6-0
   
      Lačinova A.
Bolēvica S.     Lauva M.
7-6(2) 6-4
  Bolēvica S.    
Feldmane D.
6-4 6-2
   
    Lauva M.  
Tropa P.
6-2 4-2 att.
 
  Lauva M.  
Lauva M.
6-3 6-1
 
     
Markeviča M. [6]   Samanoviča D.
6-3 2-6 7-5
 
  Samanoviča D.    
Samanoviča D.
w:o
   
       
Deņisenko J.
3-6 6-2 6-2
   
  Deņisenko J.      
Ivanova E.
6-2 6-1
     
-->

LTS sponsori

LTS atbalstītāji