SacensībasSacensību kalendārs

Izmaiņas - LTS Kausa U12 8.posms no 25.-27.oktobrim pārcelts uz Aizkraukli!

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Pieaugušo čempionāts 2018

05.08 - 10.08

Drukāt

LR Pieaugušo čempionāts 2018

P sievietes LR-1

05.08 - 10.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 05.08.2018 13:30

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
7Buka Elīza [1]
ACB/VL Tenisa Skola
         
  Buka E. [1]        
BYE
       
    Buka E. [1]      
 
57Sprice Anete
Mārupes TS
6-0 6-4
     
  Sprice A.        
BYE
     
    Tomase E.    
 
21Tomase Elza
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-1 6-0
   
  Tomase E.      
BYE
   
    Tomase E.    
BYE
6-2 6-3
   
  Šagejeva J. [7]      
 
17Šagejeva Jekaterina [7]
Enri-TK
   
    Tomase E.  
 
10Vindiga Alise [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-3 2-6 6-3
 
  Vindiga A. [3]    
BYE
 
    Vindiga A. [3]  
 
Kļaveniece Kitija
6-1 6-2
 
  Kļaveniece K.    
BYE
 
    Ignatjeva M. [6]  
 
45Upeniece Gerda
Ādaži-TC
 
6-2 2-6 6-3
 
  Upeniece G.    
BYE
   
    Ignatjeva M. [6]    
BYE
6-0 6-0
   
  Ignatjeva M. [6]      
 
14Ignatjeva Margarita [6]
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
     
 
13Mertena Rebeka [5]
Liepājas Tenisa sporta skola
      Mertena R. [5]
  Mertena R. [5]    
7-6(4) 3-6 6-4
BYE
     
    Mertena R. [5]    
 
Podniece Alise
6-0 6-0
   
  Podniece A.      
BYE
   
    Mertena R. [5]  
 
182Frickausa Alise
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-0 7-6(3)
 
  Jociene V.    
 
36Jociene Veronika
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-1
 
    Slisane L. [4]  
BYE
6-2 6-1
 
  Slisane L. [4]    
 
11Slisane Laura [4]
ACB/VL Tenisa Skola
   
      Mertena R. [5]  
 
19Lisovska Klaudija [8]
ACB/VL Tenisa Skola
   
6-1 6-4
 
  Lisovska K. [8]      
BYE
     
    Lisovska K. [8]    
 
69Jankova Paula
Liepājas Tenisa sporta skola
7-5 6-0
   
  Jankova P.      
BYE
   
    Veinberga G. [2]    
 
246Skābe Karolīna
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-2 6-4
   
  Skābe K.      
 
58Rižkova Anastasija
Liepājas Tenisa sporta skola
6-3 6-3
     
    Veinberga G. [2]      
BYE
6-0 6-2
     
  Veinberga G. [2]        
 
8Veinberga Greta [2]
Riga Tennis Academy
       

LTS sponsori

LTS atbalstītāji