SacensībasSacensību kalendārs

Izmaiņas - LTS Kausa U12 8.posms no 25.-27.oktobrim pārcelts uz Aizkraukli!

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Pieaugušo čempionāts 2018

05.08 - 10.08

Drukāt

LR Pieaugušo čempionāts 2018

P vīrieši LR-1

05.08 - 10.08

Galvenais tiesnesis: Ivans Kuzovenkovs

Izloze veikta: 05.08.2018 13:10 (piedalījās: Elektroniski)

1.kārta 2.kārta 3.kārta Pusfināls Fināls Uzvarētājs
           
 
3Lukstiņš Gustavs [1]
ACB/VL Tenisa Skola
         
  Lukstiņš G. [1]        
 
27Smits Ainars
Zauers TK
6-0 6-2
       
    Pukše T.      
 
92Kulbergs Kaspars
Mārupes TS
6-4 7-5
     
  Pukše T.        
 
18Pukše Teodors
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-1
     
    Zguns A.    
 
56Punka Andrejs
PTA Tenisa klubs
 
6-3 6-2
   
  Gudiņš A.      
 
431Gudiņš Andris
Mārupes TS
6-0 6-2
   
    Zguns A.    
 
Zguns Adrians
6-1 7-6(5)
   
  Zguns A.      
 
8Jakovlevs Justs [5]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 4-0 (att.)
   
    Zguns A.  
 
7Rolis Toms [4]
Liepājas Tenisa sporta skola
 
7-5 6-1
 
  Rolis T. [4]    
 
121Šmits Eižens
6-0 6-0
 
    Rolis T. [4]  
 
122Sinijs Elvis
6-2 7-6(5)
 
  Ulmanis R.    
 
26Ulmanis Rūdolfs
6-0 6-0
 
    Emuliņš R. [7]  
 
202Ivanovs Martins
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-0 6-0
 
  Aigars A.    
 
75Aigars Andis
Liepājas Tenisa sporta skola
6-4 6-3
   
    Emuliņš R. [7]    
 
100Krastiņš Jānis
PTA Tenisa klubs
6-1 6-2
   
  Emuliņš R. [7]      
 
12Emuliņš Rihards [7]
Mārupes TS
6-0 6-0
     
 
15Šteinhards Matīss [8]
Liepājas Tenisa sporta skola
      Mednis R. [2]
  Vītols D.    
w:o
 
19Vītols Dāvis
Tennis Pro Academy
7-5 5-7 6-1
     
    Vītols D.    
 
112Mihejevs Arturs
Tennis Pro Academy
6-2 6-0
   
  Andersons I.      
 
86Andersons Ingus
Cēsu TB
6-3 7-6(5)
   
    Vītols D.  
 
34Grodskis Eduards
Liepājas Tenisa sporta skola
 
6-3 7-5
 
  Grodskis E.    
 
47Kozlovs Daņils
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-0
 
    Grodskis E.  
 
Siliņš Gints
Liepājas Tenisa sporta skola
6-2 6-0
 
  Sutris T. [3]    
 
6Sutris Toms [3]
Liepājas Tenisa sporta skola
6-0 6-1
   
      Mednis R. [2]  
 
10Valeinis Egils [6]
Latvijas Ārstu TS
   
6-1 6-1
 
  Valeinis E. [6]      
 
29Valuškins Robijs
Bīriņa Tenisa Klubs
6-2 6-2
     
    Grodskis R.    
 
54Sīlītis Māris
Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
6-1 2-6 6-2
   
  Grodskis R.      
 WC
24Grodskis Renārs
Liepājas Tenisa sporta skola
6-1 6-4
   
    Mednis R. [2]    
 
118Čapkevičs Valters
ACB/VL Tenisa Skola
 
6-0 6-2
   
  Jesaibegjan. N.      
 
83Jesaibegjans Nikita
6-3 7-6(6)
     
    Mednis R. [2]      
 
117Jaunzems Mārtiņš
Mārupes TS
w:o
     
  Mednis R. [2]        
 
4Mednis Rūdolfs [2]
ACB/VL Tenisa Skola
6-0 6-2
       

LTS sponsori

LTS atbalstītāji