SacensībasSacensību kalendārs

Izmaiņas - LTS Kausa U12 8.posms no 25.-27.oktobrim pārcelts uz Aizkraukli!

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

LR Pieaugušo čempionāts 2018

05.08 - 10.08

Dalībnieku saraksts - 32 (28 + 4 WC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Lukstiņš Gustavs 3 1998 ACB/VL Tenisa Skola
2 Pamatturnīrs Mednis Rūdolfs 4 1998 ACB/VL Tenisa Skola
3 Pamatturnīrs Sutris Toms 6 1998 Liepājas Tenisa sporta skola
4 Pamatturnīrs Rolis Toms 7 1998 Liepājas Tenisa sporta skola
5 Pamatturnīrs Jakovlevs Justs 8 1999 Liepājas Tenisa sporta skola
6 Pamatturnīrs Valeinis Egils 10 1968 Latvijas Ārstu TS
7 Pamatturnīrs Emuliņš Rihards 12 1987 Mārupes TS
8 Pamatturnīrs Šteinhards Matīss 15 1999 Liepājas Tenisa sporta skola
9 Pamatturnīrs Pukše Teodors 18 2000 ACB/VL Tenisa Skola
10 Pamatturnīrs Vītols Dāvis 19 1991 Tennis Pro Academy
11 Pamatturnīrs WC Grodskis Renārs 24 2001 Liepājas Tenisa sporta skola
12 Pamatturnīrs Ulmanis Rūdolfs 26 2000
13 Pamatturnīrs Smits Ainars 27 1986 Zauers TK
14 Pamatturnīrs Valuškins Robijs 29 1984 Bīriņa Tenisa Klubs
15 Pamatturnīrs Grodskis Eduards 34 1974 Liepājas Tenisa sporta skola
16 Pamatturnīrs Kozlovs Daņils 47 1990 Liepājas Tenisa sporta skola
17 Pamatturnīrs Sīlītis Māris 54 1977 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
18 Pamatturnīrs Punka Andrejs 56 1970 PTA Tenisa klubs
19 Pamatturnīrs Aigars Andis 75 1977 Liepājas Tenisa sporta skola
20 Pamatturnīrs Jesaibegjans Nikita 83 1996
21 Pamatturnīrs Andersons Ingus 86 1981 Cēsu TB
22 Pamatturnīrs Kulbergs Kaspars 92 1973 Mārupes TS
23 Pamatturnīrs Krastiņš Jānis 100 1979 PTA Tenisa klubs
24 Pamatturnīrs Mihejevs Arturs 112 2000 Tennis Pro Academy
25 Pamatturnīrs Jaunzems Mārtiņš 117 1981 Mārupes TS
26 Pamatturnīrs Čapkevičs Valters 118 2000 ACB/VL Tenisa Skola
27 Pamatturnīrs Šmits Eižens 121 1960
28 Pamatturnīrs Sinijs Elvis 122 1997
29 Pamatturnīrs Ivanovs Martins 202 1981 Liepājas Tenisa sporta skola
30 Pamatturnīrs Gudiņš Andris 431 1998 Mārupes TS
31 Pamatturnīrs Zguns Adrians 0 1981
32 Pamatturnīrs Siliņš Gints 0 1983 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Feldmanis Kristiāns 71 2002 LSTA-SK
Atteicies Auslands Jānis 59 2000 LSNT Akadēmija
Atteicies Skābe Kristers 282 2000 Liepājas Tenisa sporta skola
Atteicies Grīnvalds Roberts 13 1999 ACB/VL Tenisa Skola

LTS sponsori

LTS atbalstītāji