SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs

 

 

Zālīša kauss U14 / LTS Kauss U14 - 6.posms

09.07 - 11.07

Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Bļinova Angelīna 3 2004 Denisa Pavlova Tenisa skola
2 Pamatturnīrs Ķīvīte Evelīna 4 2004 Liepājas Tenisa sporta skola
3 Pamatturnīrs Skābe Karolīna 5 2004 Liepājas Tenisa sporta skola
4 Pamatturnīrs Sausverde Emīlija 6 2004 Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs
5 Pamatturnīrs Priedīte Evelīna 7 2004 Tenisa sporta skola OPEN
6 Pamatturnīrs Nikolajeva Nikola 9 2005 Teniss Rīgā Biedrība
7 Pamatturnīrs Rage Ksenija 10 2006 Tennis Pro Academy
8 Pamatturnīrs Manovska Sindija 11 2004 ACB/VL Tenisa Skola
9 Pamatturnīrs Priedīte Johanna 14 2004 ACB/VL Tenisa Skola
10 Pamatturnīrs Aploka Enija Paula 15 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
11 Pamatturnīrs Černova Aleksa 17 2005 Tenisa sporta skola OPEN
12 Pamatturnīrs Konstantinova Deniela 18 2005 Teniss Rīgā Biedrība
1 Kvalifikācija Krancmane Alina 22 2006 Teniss Rīgā Biedrība
2 Kvalifikācija Baikova Nikole 23 2005 Enri-TK
3 Kvalifikācija Bulava Anna 24 2005 Lielupe-TC
4 Kvalifikācija Zariņa Sofija 25 2006 Mārupes TS
5 Kvalifikācija Denisova Aurelija 26 2005 Orange Tennis s/sk
6 Kvalifikācija Babaiceva Jekaterina 32 2005 Orange Tennis s/sk
7 Kvalifikācija Ozola Laura 33 2006
8 Kvalifikācija Koroļova Poļina 37 2007 Teniss Rīgā Biedrība
9 Kvalifikācija Zeltiņa Beatrise 38 2007
10 Kvalifikācija Valeine Līva 40 2007 Mārupes TS
11 Kvalifikācija Okropiridze Georgia 41 2006 Teniss Rīgā Biedrība
12 Kvalifikācija Gorkuša Katrīna Annija 49 2005 Vārpu Tenisa klubs
13 Kvalifikācija Deņisenko Jana 50 2007 Denisa Pavlova Tenisa skola
14 Kvalifikācija Ivanova Elizaveta 51 2006 Tenisa sporta skola OPEN
15 Kvalifikācija Puiše Daniela 53 2007 Enri-TK
16 Kvalifikācija Samanoviča Debora 56 2006 Lielupe-TC
1 Rezervē Vetrova Maria 68 2005 Lielupe-TC
2 Rezervē Razumovska Diāna 71 2005
3 Rezervē Tropa Paula 77 2007 Tenisa Klubs Jelgava
4 Rezervē Jansone Rūta 86 2007 Tenisa sporta skola OPEN
Atteicies Lūse Jasmīne 29 2006 Mārupes TS
Atteicies Spārniņa Laura 36 2007 Tenisa sporta skola OPEN
Atteicies Štaermane Melānija 90 2007 Tenisa skola SPARS
Atteicies Kargina Valerija Maija 12 2006 Tennis Pro Academy
Atteicies Laugale Agnese 34 2006 ACB/VL Tenisa Skola
Atteicies Kalaža Anna 74 2006 Tenisa Klubs Jelgava
Atteicies Sibrika Anastasija 93 2005 Enri-TK
Atteicies Legačinskaitė Simona 72 2005
Atteicies Kalniņa Enia 47 2005 Ādaži-TC
Atteicies Lūse Līva 35 2006 Enri-TK
Atteicies Kupruka Elīza 46 2007 Mārupes TS
Atteicies Palanska Elīza 75 2005 Ādaži-TC
Atteicies Vorslava Dārta 1 2004 TK Aizkraukle

LTS sponsori

LTS atbalstītāji