Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu no 2020.gada jūnija, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.
Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.
Zālīša kauss U14 / LTS Kauss U14 - 6.posms
09.07 - 11.07
Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)
Drukāt# | Tips | WC | Uzvārds Vārds | Rangs | Dzimšanas gads | Klubs |
1 | Pamatturnīrs | Bļinova Angelīna | 3 | 2004 | Tennis 4 fun | |
2 | Pamatturnīrs | Ķīvīte Evelīna | 4 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
3 | Pamatturnīrs | Skābe Karolīna | 5 | 2004 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
4 | Pamatturnīrs | Sausverde Emīlija | 6 | 2004 | Rīgas Satiksmes Tenisa Klubs | |
5 | Pamatturnīrs | Priedīte Evelīna | 7 | 2004 | Tenisa sporta skola OPEN | |
6 | Pamatturnīrs | Nikolajeva Nikola | 9 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
7 | Pamatturnīrs | Rage Ksenija | 10 | 2006 | Tennis Pro Academy | |
8 | Pamatturnīrs | Manovska Sindija | 11 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
9 | Pamatturnīrs | Priedīte Johanna | 14 | 2004 | ACB/VL Tenisa Skola | |
10 | Pamatturnīrs | Aploka Enija Paula | 15 | 2005 | Liepājas Tenisa sporta skola | |
11 | Pamatturnīrs | Černova Aleksa | 17 | 2005 | Tenisa sporta skola OPEN | |
12 | Pamatturnīrs | Konstantinova Deniela | 18 | 2005 | Teniss Rīgā Biedrība | |
1 | Kvalifikācija | Krancmane Alina | 22 | 2006 | Teniss Rīgā Biedrība | |
2 | Kvalifikācija | Baikova Nikole | 23 | 2005 | Enri-TK | |
3 | Kvalifikācija | Bulava Anna | 24 | 2005 | Lielupe-TC | |
4 | Kvalifikācija | Zariņa Sofija | 25 | 2006 | Mārupes TS | |
5 | Kvalifikācija | Denisova Aurelija | 26 | 2005 | NETEN HEART | |
6 | Kvalifikācija | Babaiceva Jekaterina | 32 | 2005 | NETEN HEART | |
7 | Kvalifikācija | Ozola Laura | 33 | 2006 | ||
8 | Kvalifikācija | Koroļova Poļina | 37 | 2007 | Teniss Rīgā Biedrība | |
9 | Kvalifikācija | Zeltiņa Beatrise | 38 | 2007 | ||
10 | Kvalifikācija | Valeine Līva | 40 | 2007 | Mārupes TS | |
11 | Kvalifikācija | Okropiridze Georgia | 41 | 2006 | Teniss Rīgā Biedrība | |
12 | Kvalifikācija | Gorkuša Katrīna Annija | 49 | 2005 | Vārpu Tenisa klubs | |
13 | Kvalifikācija | Deņisenko Jana | 50 | 2007 | Denisa Pavlova Tenisa skola | |
14 | Kvalifikācija | Ivanova Elizaveta | 51 | 2006 | Tenisa sporta skola OPEN | |
15 | Kvalifikācija | Puiše Daniela | 53 | 2007 | Enri-TK | |
16 | Kvalifikācija | Samanoviča Debora | 56 | 2006 | Lielupe-TC | |
1 | Rezervē | Vetrova Maria | 68 | 2005 | Lielupe-TC | |
2 | Rezervē | Razumovska Diāna | 71 | 2005 | Centrālais tenisa klubs | |
3 | Rezervē | Tropa Paula | 77 | 2007 | Tenisa Klubs Jelgava | |
4 | Rezervē | Jansone Rūta | 86 | 2007 | Tenisa sporta skola OPEN | |
Atteicies | Lūse Jasmīne | 29 | 2006 | Mārupes TS | ||
Atteicies | Spārniņa Laura | 36 | 2007 | Tenisa sporta skola OPEN | ||
Atteicies | Štaermane Melānija | 90 | 2007 | Tenisa skola SPARS | ||
Atteicies | Kargina Valerija Maija | 12 | 2006 | Tennis Pro Academy | ||
Atteicies | Laugale Agnese | 34 | 2006 | ACB/VL Tenisa Skola | ||
Atteicies | Kalaža Anna | 74 | 2006 | Tenisa Klubs Jelgava | ||
Atteicies | Sibrika Anastasija | 93 | 2005 | Enri-TK | ||
Atteicies | Legačinskaitė Simona | 72 | 2005 | |||
Atteicies | Kalniņa Enia | 47 | 2005 | Ādaži-TC | ||
Atteicies | Lūse Līva | 35 | 2006 | Enri-TK | ||
Atteicies | Kupruka Elīza | 46 | 2007 | Mārupes TS | ||
Atteicies | Palanska Elīza | 75 | 2005 | Ādaži-TC | ||
Atteicies | Vorslava Dārta | 1 | 2004 | TK Aizkraukle |