SacensībasSacensību kalendārs

2020 - Janvāris  Februāris  Marts

2019 - Janvāris  Februāris  Marts  Aprīlis  Maijs  Jūnijs  Jūlijs  Augusts  Septembris  Oktobris  Novembris  Decembris

 

Zālīša kauss U14 / LTS Kauss U14 - 6.posms

09.07 - 11.07

Dalībnieku saraksts - 16 (10 + 4 Q + 2 WC) + 16 Q (4 QWC)

Drukāt
# Tips WC Uzvārds Vārds Rangs Dzimšanas gads Klubs
1 Pamatturnīrs Špaks Dāvids 1 2004 Liepājas Tenisa sporta skola
2 Pamatturnīrs Filipenko Ruslans 2 2004 ACB/VL Tenisa Skola
3 Pamatturnīrs Tauriņš Kristaps Toms 3 2004 ACB/VL Tenisa Skola
4 Pamatturnīrs Kupfers Reinis 4 2004 ACB/VL Tenisa Skola
5 Pamatturnīrs Afanasjevs Artjoms 6 2005 Orange Tennis s/sk
6 Pamatturnīrs Rolis Dāvis 7 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
7 Pamatturnīrs Dambiņš Gustavs 9 2005 Tennis Pro Academy
8 Pamatturnīrs Rancāns Roberts 10 2005 Mārupes TS
9 Pamatturnīrs Taukačs Aleksandrs 11 2005 ACB/VL Tenisa Skola
10 Pamatturnīrs Gavrilonoks Nikita 12 2006 Tenisa skola SPARS
11 Pamatturnīrs Špaks Ričards 14 2005 Liepājas Tenisa sporta skola
12 Pamatturnīrs Šulcs Krišjānis 16 2005 ACB/VL Tenisa Skola
1 Kvalifikācija Kazancevs Maksims 18 2006 Teniss Rīgā Biedrība
2 Kvalifikācija Audriņš Stefans 19 2006 Zauers TK
3 Kvalifikācija Petrovs Pavels 20 2004 ACB/VL Tenisa Skola
4 Kvalifikācija Harjuzovs Georgijs 26 2006 Ventspils-TK
5 Kvalifikācija Ulmanis Matīss 27 2006 Tenisa sporta skola OPEN
6 Kvalifikācija Lobiņš Ernests 31 2004
7 Kvalifikācija Gierkens Oskars 35 2005 Ādaži-TC
8 Kvalifikācija Kalinins Andrejs 40 2006 Teniss Rīgā Biedrība
9 Kvalifikācija Duka Armands Janušs 41 2005 Enri-TK
10 Kvalifikācija Sotikovs Aleksandrs 47 2007 ACB/VL Tenisa Skola
11 Kvalifikācija Birznieks Miķelis 48 2004 Mārupes TS
12 Kvalifikācija Keršis Ronaldo 52 2007 Teniss Rīgā Biedrība
13 Kvalifikācija Kutuzov Maksim 56 2005 Lielupe-TC
14 Kvalifikācija Geraskins Nikons 58 2005 Enri-TK
15 Kvalifikācija Nececkis Reinis Roberts 62 2007 Tenisa sporta skola OPEN
16 Kvalifikācija Birznieks Stefans 65 2007 Mārupes TS
1 Rezervē Andersons Rūdolfs 70 2007 Cēsu TB
2 Rezervē Žagars Artūrs 0 2007 Event Lab
Atteicies Stabrovskis Dāvids 21 2005 Tennis Pro Academy
Atteicies Adamsons Edmunds 25 2005 Ādaži-TC
Atteicies Priede Tomass 22 2006 Lielupe-TC
Atteicies Rubezis Mārtiņš 37 2007 Tenisa Klubs Jelgava
Atteicies Kozlovskis Patriks 28 2006

LTS sponsori

LTS atbalstītāji