SacensībasSacensību kalendārs

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Latvijas tenisa savienība (LTS) informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid 19" globālas pandēmijas apmērus, līdz 9.jūnijam tiek atcelti visi plānotie tenisa turnīri Latvijā.

Savukārt, ja pēc 9.jūnija  valstī tiks būtiski mīkstināti ārkārtas situācijas ierobežojumi un oficiāli atļauts rīkot sacensības, Latvijas tenisa savienība plāno atsākt turnīrus, sākot ar 12.jūniju. 
Zemāk ir publicēts provizoriskais kalendārs jūnijam un jūlijam. Kalendārs augustam tiks publicēts tad, kad būs zināms lēmums par starptautiskajām sacensībām.

Provizoriskais kalendārs: JŪNIJS    JŪLIJS                                        

 
!!! PIETEIKŠĀNĀS TURNĪRIEM TAGAD CAUR JAUNO SACENSĪBU SISTĒMU, KURĀ JĀIELOGOJAS WWW.LTS.LV !!!
 

Tā kā esam pārgājuši uz jauno sacensību sistēmu, lūgums veikt atkārtotu reģistrāciju ar savu esošo e-pasta adresi jaunajā sistēmā, ejot uz www.lts.lv.

Pie Autorizācijas sadaļas jāievada e-pasta adrese, ar kuru bijāt reģistrējušies iepriekšejā sistēmā, un tad jānospiež Aizmirsu paroli. Tādējādi uz savu norāito e-pastu saņemsiet aktivizācijas linku, kur, nomainot paroli, tiks atļauta pieeja.

Reģistrācija turnīriem tagad notiks caur sadaļu Rezultāti, nevis Nolikums, kā bija iepriekš.

Kad esat iegājis savā profilā, augšā pa vidu jāizvēlas sadaļu Sacensības — Labajā malā pēdējā kolonna Rezultāti (Skatīt) --Rezultāti -- Izvēlēties grupu -- kreisajā malā ir sarkana poga - Reģistrēties turnīram.

Cerams, viss izdosies!

Ja rodas aizķeršanās, vai redzat kļūdu/ieteikumus, lūgums rakstīt uz lts@lts.lv, paldies!

p.s. Licences apmaksa pašlaik iespējama tikai ar pārskaitījumu, drīzuma tika atgriezta Payal apmaksa, kā arī iespēja apmaksāt licenci ar bankas karti.

 

 

LTS Kauss U14 - 3.posms

06.04 - 08.04

Drukāt

LTS Kauss U14 - 3.posms

U14 meitenes LR-2 - Kvalifikācija

06.04 - 08.04

Galvenais tiesnesis: Elina Šantare

Izloze veikta: 05.04.2018 15:21 (piedalījās: LTS sistēma)

    Kvalificējies
     
 
20Priedīte Johanna [1]
ACB/VL Tenisa Skola
   
  Priedīte J. [1]  
 
35Spārniņa Laura
Tenisa sporta skola OPEN
6-3 3-6 6-2
 
    Koroļova P.
 
36Koroļova Poļina
Teniss Rīgā Biedrība
6-4 1-0 att.
  Koroļova P.  
 
31Laugale Agnese [8]
ACB/VL Tenisa Skola
6-1 6-0
 
     
 
21Vēvere Līva [2]
Event Lab
   
  Brutāne E.  
 QWC
38Brutāne Elizabete
ACB/VL Tenisa Skola
6-3 4-6 6-2
 
    Brutāne E.
 QWC
40Okropiridze Georgia
Teniss Rīgā Biedrība
6-1 6-4
  Okropiridze G.  
 
27Babaiceva Jekaterina [7]
Orange Tennis Group
4-6 7-6(2) 6-3
 
     
 
22Krancmane Alina [3]
Teniss Rīgā Biedrība
   
  Krancmane A. [3]  
 
32Deglava Elizabete
Liepājas Tenisa sporta skola
6-4 6-1
 
    Krancmane A. [3]
 
37Samanoviča Debora
Lielupe-TC
6-2 6-2
  Zariņa S. [6]  
 
26Zariņa Sofija [6]
Mārupes TS
6-0 6-0
 
     
 
23Denisova Aurelija [4]
Orange Tennis Group
   
  Denisova A. [4]  
 QWC
90Sibrika Anastasija
Enri-TK
6-0 6-0
 
    Bulava A. [5]
 QWC
79Kupruka Elīza
Mārupes TS
6-1 6-1
  Bulava A. [5]  
 
24Bulava Anna [5]
Lielupe-TC
6-1 6-1
 

LTS sponsori

LTS atbalstītāji