SacensībasSacensību kalendārs

Lūgums iepazīties ar Sacensību Noteikumu papildinājumu, kuri stājas spēkā ar 01.09.2016.!  (skat. sadaļu Sacensību Noteikumi)

Janvāris  Februāris   Marts   Aprīlis    Maijs    Jūnijs   Jūlijs   Augusts   Septembris

Gads:
Mēnesis:
Vecuma grupa:
Drukāt
Sac. nr. Norises laiks Nosaukums Organizators Grupas Nolikums Rezultāti
716 01.07-03.07 LSTA vasaras meistarsacensības Sergejs Dobišs U18 zēni LR-4
U18 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
717 04.07-06.07 LSTA vasaras meistarsacensības Sergejs Dobišs U14 zēni LR-4
U14 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
796 07.07-09.07 Latvijas Jaunatnes Olimpiāde (pieteikšanās slēgta) Valdis Lībietis U18 zēni LR-2
U18 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
764 07.07-09.07 A.Zālīša kauss (LTS Kausa 5.posms) U12 Osvalds Sausverds U12 zēni LR-2
U12 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
709 08.07-09.07 Daugavpils kauss Artūrs Dauģerts P vīrieši LR-3
P sievietes LR-3
Nolikums Skatīt
765 10.07-12.07 A.Zālīša kauss (LTS Kausa 6.posms)U14 Osvalds Sausverds U14 zēni LR-2
U14 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
609 14.07-16.07 LTS kauss U14 - 7. posms Andris Šteinhards U14 zēni LR-2
U14 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
719 15.07-17.07 LSTA vasaras meistarsacensības Sergejs Dobišs P vīrieši LR-4
P sievietes LR-4
Nolikums Skatīt
738 15.07-16.07 TC Ādaži MINHAUZENS Vasara SEN Einārs Jansons 35+ vīrieši SEN-B
60+ vīrieši SEN-B
Nolikums Skatīt
739 15.07-16.07 TC Ādaži MINHAUZENS Vasara Dāmas Open Einārs Jansons P sievietes LR-3
Nolikums Skatīt
762 15.07-16.07 Bukultu kausa 3.posms (ATCELTAS) Kaspars Tumševics 35+ vīrieši SEN-B
35+ sievietes SEN-B
45+ vīrieši SEN-B
Nolikums Skatīt
610 18.07-20.07 LTS kauss U18 - 7. posms Andris Šteinhards U18 zēni LR-2
U18 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
721 18.07-20.07 LSTA vasaras kauss Sergejs Dobišs U12 zēni LR-4
U12 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
617 21.07-23.07 LTS kauss U12 6.posms Evija Reinfelde U12 zēni LR-2
U12 meitenes LR-2
Nolikums Skatīt
710 22.07-23.07 Daugavpils kauss Artūrs Dauģerts U18 zēni LR-3
U18 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
618 24.07-25.07 Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa Elans Strazdiņš U18 zēni LR-3
U18 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
722 25.07-27.07 LSTA vasaras kauss Sergejs Dobišs U12 zēni LR-4
U12 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
619 26.07-27.07 Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa Elans Strazdiņš U14 zēni LR-3
U14 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
611 29.07-30.07 Ventspils Olimpiskā centra balvu izcīņa Andris Šteinhards U12 zēni LR-3
U12 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt
711 29.07-30.07 Daugavpils atklātais vasaras čempionāts Artūrs Dauģerts P vīrieši LR-3
P sievietes LR-3
Nolikums Skatīt
723 29.07-31.07 LSTA vasaras kauss Sergejs Dobišs U18 zēni LR-4
U18 meitenes LR-4
Nolikums Skatīt
740 29.07-30.07 TC Ādaži kauss U14 Einārs Jansons U14 zēni LR-3
U14 meitenes LR-3
Nolikums Skatīt

LTS sponsori

LTS atbalstītāji